İnter Mobilya

En Uygun ; Zigon Sehpalı Tekerlekli Modern Orta Sehpa Çeşitleri

  • 879

Renkler

Beni Arayın

En Uygun ; Zigon Sehpalı Tekerlekli Modern Orta Sehpa Çeşitleri hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

32 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Yaşam alanlarımızdaki büyüklük oranları, mobilya tercihlerimizi bire bir etkileyen durumlardan bir tanesidir. Oturum alanı küçük olan evlerde mobilya tercihleri daha kısıtlıdır. Öyle ki koyacak yer bulamadığımız bir ürünü bazen İstesek de almama durumunda kalabiliyoruz.

   Zigon Sehpalı Modern Orta Sehpa, bütünleşik yapıda orta sehpa olmakla beraber, yapısal tasarımı sayesinde dört modern zigon sehpaya dönüşerek farklı bir ürün halini alıyor. Ayrıca sehpa altında bulunan ekstra bir alt sehpa ve taşıma zorluğunu ortadan kaldıran tekerleklere sahip olması, küçük odalar için dekorasyon önerisi olarak yapılabilecek en uygun ürün olma özelliğini taşıyor.

   Mobilya pazarının hemen her çeşidini bünyesinde barındıran, İnter Mobilya kalitesiyle 2016 orta sehpa modellerinde fark atan Zigon Sehpalı Modern Orta Sehpa, 2 yıl garantili olup, 21 gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır.

ZİGON SEHPALI MODERN ORTA SEHPA PARÇALARI

4 adet orta sehpa

16 adet sehpa tekerlekleri

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler