Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Bebek Odası Takımı 5000 5000

ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Bebek odası hazırlarken, bebeğinize çocukluğunu yaşatacak cıvıl cıvıl bir oda hazırlamalısınız. Tabi cıvıl cıvıl olmasının yanında seçtiğiniz mobilyanın kaliteli olması konusunda özen göstermelisiniz. Ama siz hiç yorulmayın. Çünkü İNTER MOBİLYA bebeğinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu bildiğinden tüm kalite standartlarına uygun, güvenli, ve görsel açıdan mükemmel şekilde dizayn edilen bebek odaları hazırlamaya tam anlamıyla hazır durumda. Şimdi dilerseniz İNTER MOBİLYA’ nın sizin için hazırlamış olduğu bebek odalarını inceleyelim.
 
YAKAMOZ BEBEK ODASI
 
    Bebek sahibi olmanın en güzel yanlarından biri de en değerli varlığınız olan bebeğinize oda hazırlamaktır. Onun rahatlığı ve güvenliği sizin için ne kadar önemliyse bizim içinde o kadar önemli. Bebeğiniz dünyaya gelmeden ona sürpriz bir oda hazırlamak istiyorsanız YAKAMOZ BEBEK ODASI size yardımcı olmaya hazır. Yaratıcı deseniyle hem kız hem erkek bebeğiniz için tercih edebilirsiniz.  Renk ve ölçü konusunda sınırsız değişiklik yapabilen firmamız sizlerin zevkine hitap edebilen tasarımlar sunabilmektedir.    
      Bu fiyatımız teşhire özel kampanya dahilinde %50 indirimli olup, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.
 
YAKAMOZ BEBEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR
 
> Bebeğinizin tatlı kıyafetlerini koyabileceğiniz 3 kapılı dolap
> Bebeğinizin rahatlıkla ve güven içinde uyuyabileceği büyüyen karyola
> Üstte 2 küçük çekmece, sağda tek kapılı dolabı ve altta tekli büyük çekmecesi ile kullanışlı şifonyer + raf
> Bebeğinizin kendi gibi küçük oyuncaklarını koyabileceğiniz oyuncak sandığı
avangart bebek odaları ... mdf bebek odası... beyaz bebek odaları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

İnter mobilya ailesine online alışveriş sitesi kurmaları ve deneyimli müşteri temsilcisi ekibine çok teşekkür ediyorum. Her konuda desteklerini esirgemeden sabırla müşteriyi dinleyen ve memnuniyeti için çalışan Naşit Bey'e de emeklerinden dolayı teşekkürler. ...

Volkan
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler