Doğal ; Uygun Ahşap Ceviz Yemek Odası Takımı Fiyatları

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Doğal ; Uygun Ahşap Ceviz Yemek Odası Takımı Fiyatları hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

32 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Her canlı gibi biz insanlarda belli vakitlerde gıda ihtiyaçlarımızı gidermek zorundayız. Günümüzde hazır ve ayaküstü yeme alışkanlığı batılı ülkelerde oldukça fazla. Ülkemizde ise işte iken bu durum geçerli görülüyor. Fakat işten eve döndüğümüzde sofra adabı veya kültürü hala önemsenmektedir. Bu nedenle, mobilya üreticileri yemek odaları için her geçen gün daha kullanışlı ve estetik ürünler üretmeye devam ediyor.

   Ceviz konseptli modern yemek odası takımlarında olduğu gibi tamamıyla ahşap malzeme kullanılarak üretilen Wood Yemek Odası Takımı, natürel bir tasarım ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ahşap üzerine ceviz kaplama yapılarak daha estetik hale getirilen Wood Yemek Masası Takımı, ayaklarındaki kalın ve ceviz rengiyle sağlamlığını pekiştirmiş. Wood Yemek Odası Takımı masasında kullanılan ceviz kaplama mdf, masa severlerden on üzerinden on puan almaktadır.

   Mobilya grubunda modern tarzın seçkin ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan İnter Mobilya, farkı farkettirmeye devam ediyor. 2 yıl garantili olan Wood Yemek Odası'nın teslimatı 21 gün içinde yapılmaktadır.

WOOD YEMEK ODASI TAKIMI PARÇALARI

  • 1 adet yemek masası
  • 1 adet konsol
  • 1 adet ayna
  • 6 adet sandalye

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler