İnter Mobilya

En Uygun ; Ahşap Ceviz Wood Tv ünitesi

Renkler

Beni Arayın

En Uygun ; Ahşap Ceviz Wood Tv ünitesi hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

32 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Genelde oturma odalarında kullanılan duvar ünite modelleri televizyon seyretmemize eşlik etmektedir. Tv üniteleri her zaman göz önünde bulunması sebebiyle daha ince elenip sık dokunması gereken mobilya çeşididir. Duvar üniteleri, televizyon için üretilmiş gibi görülse de dekoratif ürünlerinizi ve özel eşyalarınızdan resim, takı vb aksesuarları da koyabileceğiniz bir mobilya ürünüdür.

   Wood Duvar Ünitesi, komple ahşap malzemeden üretilmiş olup, ceviz kaplama yapılmıştır. Renk olarak doğal ceviz rengi ve lacivert renkler tercih edilmiştir. Wood Yaşam Ünitesi, 3 ayrı çekmecesi ve 4 katlı rafıyla işlevsel anlamda farlı görevleri üstleniyor. Duvara monte edilmesine gerek görülmeden kullanılabilmesi yer değişiklilerinde kolay ve işçilik istememektedir.

   İnter Mobilya'nın seçkin tv ünite modellerinden olan Wood Yaşam Ünitesi 2 yıl garanti olup, sipariş vermeniz halinde 21 gün içinde teslimatı yapılmaktadır. Wood Tv Ünitesi internet sayfamıza ek Gaziantep Batıkent'teki mağazamızda da teşhir edilmektedir.

WOOD DUVAR ÜNİTESİ PARÇALARI

  • 4 adet raf
  • 2 adet ahşap raf taşıyıcısı
  • 1 adet ünite 3 çekmeceli gövde
  • 1 adet arka panel

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler