ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Evlerinizde spor bir görüntüyü tamamlayacak şık, konforlu ve kaliteli bir salon koltuk takımları arayışında iseniz doğru adrestesiniz demektir.

    Bu özellikleri tam anlamıyla taşıyan hatta buna ek olarak da birçok özelliği bünyesinde barındıran Vogue Koltuk Takımı diğer klasik takımlardan bir adım öndedir. Öncelikle özel tasarım bir ürün olduğunu belirtmekte fayda var. Özel atölyelerde üretilmekte olup yapımında en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

    Bu kaliteli malzemelerin kullanımındaki temel amaç öncelikle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve daha sonra ise yıllar boyu ilk günkü gibi kullanabileceğiniz kalitede mobilyaları üretmektir. Ayrıca farklı renk ve kumaşlarda da üretimi yapılabilmektedir. Beğendiğiniz mobilyaları sevdiğiniz renklerle tamamlayabilirsiniz.

    Tamamen ergonomik kullanım koşullarına uygun olarak üretilmiştir. İnsan sağlığına karşı duyarlılığımızın garantisini verebiliriz. Bu koltuk takımını oluşturan parçalar, 1 adet 3’lü kanepe, 1 adet berjer ve 1 adet ikili kanepedir.

Bu özellikleri barındıran mobilya takımını ve en hızlı hizmeti almak istiyorsanız siz de gönül rahatlığı ile bu takımı tercih edebilirsiniz.

VOGUE KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 adet üçlü kanepe
  • 2 adet berjer

2016 yaz indirimleri

ÜRÜN HAKKINDA

hardal tonlarda koltuklar ... kaz tüylü koltuk... trend koltuklar vogue...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler