ÜRÜN AÇIKLAMASI

      Aranılan yemek odası takımları arasında istediğiniz özelliklerin bilincindeyiz. Buna bağlı olarak üretilen mobilyalar konforlu, şık ve kaliteli ürünlerdir. Mobilyalarda en fazla şikayetler yıllar sonra aynı kalitede ve görünümde olmamasıdır. Bu gibi sorunları engellemek adına mobilyaların yapımı sırasında birinci kalite malzemeler kullanılmaktadır.

     Kalitesiz takımlarda yaşanan sorunların yaşanmaması da farklarımızdan biridir. Ayrıca klasik modellerin aksine bu takım özel tasarım ürünüdür. Yani siz değerli müşterilerimiz için kullanıma engel olmayan tasarımlar yapılıyor ve bu tasarımlar hayata geçiriliyor. Tamamı ergonomik kullanım koşullarına uygun olarak üretilmektedir.

     İnsan sağlığı önemsenerek hazır hale gelmektedir. Ayrıca mobilyalar sergilenen fotoğraflarda görülen renklerde satın alınmak zorunda değil. İstediğiniz rengi belirterek bu renkte üretimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

    Verilen her hizmette müşteri memnuniyetiniz ilk planda tutmaktayız.

    Mobilyaların tasarımı ve hazır hale gelmesi konusunda da olabildiğince hızlı olmaya çalışılmaktadır. Sipariş verilmesinin ardından geçen 30 gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır. Bu takımı oluşturan parçalar, vitrin, konsol, dresuar, masa, 8 adet sandalye ve aynadır.

VİZYON YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Vitrin
  2. Konsol
  3. Dresuar
  4. Masa
  5. 8 Sandalye
  6. Ayna

ÜRÜN HAKKINDA

klasik yemek odaları ... klasik yemek odası...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler