ÜRÜN AÇIKLAMASI

                Yatak odası tasarımları birçok çeşit yapıyı barındıran iç dekorasyon ürünleridir. İnsanların en fazla zaman geçirdikleri ortamlardan olan yatak odaları biyolojik dinlenme saatlerinin harcanan ortamlar olduğundan dinlenme sürelerinin oldukça kaliteli bir şekilde harcanması çok önemlidir. Bu koşullar doğrultusunda üretilen yatak odalarımız stoklar ile kullanıcılarımıza hizmet vermemektedir. Bunun nedenleri arasında kişisel ergonominin taşıdığı önem de yer almaktadır ve yatak odalarının kişinin fiziksel şartlarına ve vücut sağlığına bağlı olarak özel yöntemler ile hazırlanmasıdır.

                Vivaldi Yatak Odası Takımı geçmişin izlerini taşıyan bir tasarıma sahiptir. Geçmişten gelen kaliteli ve sıcak çizgilerin hakim olduğu Vivaldi Yatak Odalarımız seçilen tüm aksesuarlarla da desteklenmiştir. Işık renk ve yatak odası detaylarının göz yormayan bir yapıdadır. Klasik çizgilerin ve lüksün hakim olduğu bu yatak odasında lüksün ayrıntıları yumuşak ve minimalist bir yapıda hazırlanarak fonksiyonel bir kulanımın yolları aranarak hazırlandığını vurgulamamız gerekir.

                İnsan sağlığına verilen önemden dolayı özel ergonomilerle üretilen bu yatak odaları kullanıcı memnuniyetlerini ürünün tüm aşamalarında sunulması adına yaklaşık 30 günlük bir çalışma sonucu hazırlanmaktadır. Özel malzemeler ile hazırladığımız ürünlerimiz insan sağlığını destekleyen ve vucudun dinlenmesi için en uygun yapılarla hizmet veren ayrıntılar barındırmaktadır. 2 yıl ürün garantisi bulunmaktadır.

VİVALDİ YATAK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Gardrop
  • 1 Ad Karyola
  • 1 Ad Tuvalet Aynası
  • 2 Ad Komidin
  • 1 Ad Şifonyer

kupon alışveriş

ÜRÜN HAKKINDA

avangarde yatak odaları ... döküm yatak odaları... lake boyalı yatak...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler