İnter Mobilya

Bembeyaz Konsept : Violet Yemek Odası

Takım İçeriği Değiştir
Toplam 6630.00 TL
İzlemeye Al

Beğenilerime Ekle

34 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Yemek Odası Takımı 6630 6630
Takıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Her ev sahibi evinin en fazla göz önünde olan bölümlerinin en farklı mobilyalardan oluşmasını ve görenlerin hayranlıkla seyretmesini ister. İnsanların yalnızca görseline hayran olmasını yeterli görmeyenler için ise konfor, kalite ve şıklık da mobilyaların barındırması gereken özelliklerdir. Bu özellikleri taşıyan yemek odası takımlarının oldukça az sayıda ve klasik modellerde olduğu bilinmektedir.

     Her mobilyada olduğu gibi bu muazzam takımında özel tasarım olduğu ve diğer mobilyalar ile arasında derin farkların olduğu aşikârdır. Tamamen özel tasarımdır ve yapımında kullanılan malzemelerin birinci sınıf malzemelerdir. Uzun yıllar boyunca kullanımları sonucu ilk günkü memnuniyeti sağlaması hedeflenmiştir.

     İnsan sağlığını tehdit eden kalitesiz mobilyaların tam aksine tamamen ergonomik kullanım koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır. Mobilyalar istediğiniz renklerde de üretilebilmektedir.

     Sipariş verirken sevdiğiniz renklere ya da daha çok yakışacağını düşündüğünüz renklere karar vermek sizin elinizdedir. Bu takımı oluşturan parçalar, konsol, masa ve 6 adet sandalyedir.

   Bu teşhir ürün fiyatımız kampanya dahilinde % 40 indirimli olup, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır. Teşhir dışı siparişleriniz için ise 14262 TL olan normal fiyat üzerinden, 21 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

VİOLET YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Konsol
  2. Masa
  3. 8 sandalye

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler