Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Yatak Odası Takımı 7150 7150

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Günün büyük bir kısmının geçirildiği kişisel odaların görkemli bir görüntüye sahip olması, konforlu ve kaliteli mobilyalardan oluşmasını istemek herkesin en doğal hakkıdır. Sizde bu özelliklere ek olarak özel tasarım ürünü olan bir yatak odası takımı arıyorsanız doğru yerde olduğunuz söyleyebiliriz.

   Tüm oda takımları özel tasarım ürünüdür. Yapımında birinci sınıf malzemelerin kullanıldığın takımların üretiminde, uzun vadede kullanımların sonucunda ilk günkü rahatlığı ve görüntüyü sağlaması amaç edinmiştir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak üretilen bu takımların, insan sağlığına da uygunluğu esas alınarak imalatı yapılmıştır.

   Sunulan hizmetlerden biri de, mobilyalar isteğiniz üzerine farklı renklerde de üretilebilmektedir. Sevdiğiniz odanızın sevdiğiniz renklerden oluşmasını isteyebilirsiniz. Tüm mobilya parçaları ergonomik kullanım koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Diğer emsali takımlardan her daim bir adım önde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü size layık olan kaliteyi, konforu ve huzuru verebilecek en iyi oda takımlarını ürettiğimizin garantisini veriyoruz. Takımda bulunan parçalar, gardrop, karyola, tuvalet masası, tuvalet aynası, 2 adet komidindir.

   Bu teşhir ürün fiyatımız kampanya dahilinde % 40 indirimli olup, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır. Teşhir dışı siparişleriniz için ise, 14716 TL olan normal fiyat üzerinden 21 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

VİOLET MDF-LAKE YATAK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Gardrop
  2. Karyola
  3. Tuvalet Masası
  4. Tuvalet Aynası
  5. 2 Adet Komidin

 

 

nills violet avangart yatak odası... beyaz lake yatak...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler