İnter Mobilya

Şık ve Özel Tasarım Yemek Odası Takımı

Takım İçeriği Değiştir
Toplam 8552.00 TL

Renkler

Beni Arayın

Mdf-Lake Yemek Odası hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

34 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Konsol 3872 3872
Takıma Ekle
Masa 2992 2992
Takıma Ekle
Sandalye 422 1688
Takıma Ekle
Tv Ünitesi 5720 5720
Takıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Şıklığın, modernlik ve kalite ile harmanlanarak mobilyalar üzerinde uygulanmış olan resmi bu takımda yer almaktadır. Diğer yemek odası takımları arasından görseli ve konforu ile dikkat çekmeyi başarmaktadır.

     Müşterilerin isteklerini tam olarak karşılayan bu takım, özel tasarım ürünüdür. Bu ürünler sayesinde farklılık yaratacak ve eve kattığı muazzam havayı da yaşamış olacaksınız.

     Tüm mobilyaların yapımında birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Kalitenin ilk planda olduğu hizmetimiz yıllar sonra bile mobilyalarınızı ilk günkü gibi kullanmanızı amaçlamaktadır. Kalitesiz mobilyaların sık kullanımının oluşturduğu sağlık sorunları bilinmektedir. Sağlığınızın değerini ve bize emanet olduğunun bilincindeyiz.

     Tüm mobilyalar insan sağlığı önemsenerek hazır hale gelmektedir. Ergonomik kullanım koşullarına uygun şekilde üretilmektedir. Ayrıca verilen bir hizmet daha, sergilenen mobilya fotoğraflarında gördüğünüz renklerden farklı olarak sevdiğiniz ya da daha çok yakışacağını düşündüğünüz renklerin kullanılmasını isteyebilirsiniz.

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler