Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Teşhir Venüs Yemek Odası Takımı 5750 5750
Konsol 3872 3872
Takıma Ekle
Masa 2992 2992
Takıma Ekle
Sandalye 422 1688
Takıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Şıklığın, modernlik ve kalite ile harmanlanarak mobilyalar üzerinde uygulanmış olan resmi bu takımda yer almaktadır. Diğer yemek odası takımları arasından görseli ve konforu ile dikkat çekmeyi başarmaktadır.

     Müşterilerin isteklerini tam olarak karşılayan bu takım, özel tasarım ürünüdür. Bu ürünler sayesinde farklılık yaratacak ve eve kattığı muazzam havayı da yaşamış olacaksınız.

     Tüm mobilyaların yapımında birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Kalitenin ilk planda olduğu hizmetimiz yıllar sonra bile mobilyalarınızı ilk günkü gibi kullanmanızı amaçlamaktadır. Kalitesiz mobilyaların sık kullanımının oluşturduğu sağlık sorunları bilinmektedir. Sağlığınızın değerini ve bize emanet olduğunun bilincindeyiz.

     Tüm mobilyalar insan sağlığı önemsenerek hazır hale gelmektedir. Ergonomik kullanım koşullarına uygun şekilde üretilmektedir. Ayrıca verilen bir hizmet daha, sergilenen mobilya fotoğraflarında gördüğünüz renklerden farklı olarak sevdiğiniz ya da daha çok yakışacağını düşündüğünüz renklerin kullanılmasını isteyebilirsiniz.

     Teşhir ürün fiyatımız kampanya dahilinde indirimli olup 5750 TL üzerinden, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır. Teşhir dışı siparişleriniz ise 8552 TL olan normal fiyat üzerinden; 21 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

VENÜS YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Konsol
  2. Masa
  3. 6 Sandalye
farklı yemek odaları ... 2015 yemek odası...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler