ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Her insan lükse, konfora ve kaliteye layıktır. Bu özellikleri taşıyan yatak odası modelleri arasından hayallerinizi süsleyen modele artık bir adım daha yakınsınız.

   Havalı ve özel tasarımların ürünü olan bu mobilyalar, siz değerli müşterilerimizin isteklerini tam anlamıyla gerçekleştirecek nitelikleri taşımaktadır. Bu mobilyaların birleşimi sonucu, görkemli, konforlu ve kaliteli bir oda takımı elde edilmektedir.

   Her mobilyanın üretiminde birinci sınıf malzemeler kullanılarak son derece kaliteli ürünler elde edilmektedir. Böylelikle uzun yıllar kullanılsa bile ilk günkü gibi mükemmel bir görüntüye sahip olmasının yanı sıra işlevselliğinden de bir şey kaybetmemiş olur.

   Mobilyalar isteğiniz doğrultusunda farklı renklerde de üretilmektedir. Bu hizmet sayesinde odanızın her köşesi sevdiğiniz renklerle bezenmiş olacaktır. Her mobilya parçası insan sağlığına uygunluğu test edilerek üretilir.

   Ergonomik kullanım koşullarına uyguluğu önemsenir ve bu doğrultuda imalatı yapılır. Siparişin verilmesinin ardından 30 gün içersinde üretimi tamamlanıp teslime hazır hale gelmektedir. Bu sayede hem hızlı hem de mükemmel tasarım ürünü olan mobilyaları siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. 

VENÜS LAKE YATAK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Gardrop
  2. Karyola
  3. Tuvalet Masası
  4. Tuvalet aynası
  5. 2 Adet Komodin

ÜRÜN HAKKINDA

beyaz yatak odası modelleri... yatak odası ... mdf lake yatak...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler