Siyah ve Sarı Uyumlu : Modern Timber Televizyon Ünitesi

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Siyah ve Sarı Uyumlu : Modern Timber Televizyon Ünitesi hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

54 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

         Masif ahşap kullanılarak ürettiğimiz son derece kaliteli ve en beğenilen ürünlerimiz arasında yer alan Timber Tv Ünitesi, odasını modernleştirmek isteyenler için özel olarak dizayn edilerek, oldukça uyumlu renk ve desenlerde tasarlanmaktadır. Odanın bütünlüğünü sağlayacak şekilde modernize edilerek üretilen Timber Duvar Ünitesi, televizyonun etrafında yer alan asimetrik iki dolap ve televizyonun altında yer alan oldukça kullanışlı çekmeceli zarif bir alt konsoldan oluşmaktadır.

         Tüplü televizyonlar yerine, daha estetik görünüme sahip LCD ve LED televizyonların üretimi ve kullanımı artmıştır. Daha minimal olan bu televizyon çeşitleri ile de tek sehpadan oluşan tv dekorları aksine, daha estetik üniteler tasarlanmıştır. Duvara monte edilebilen LCD televizyonlar,  duvarda tek başına kalmaması için güzel bir tv ünitesi ile süslendiklerinde, bulundukları odaya çok daha modern bir hava katmaktadır.

         Odanıza LCD televizyon alarak modern bir hava katmanın yanı sıra, daha da modernleştirmek için kullanılması talep edilen tv üniteleri içinde en beğenilen ürünlerimizden Timber Televizyon Ünitesi, uygun fiyatlar, rahat teslim şekilleri ve üstün ürün kalitesi ile müşterilerimizin siparişlerini en güzel şekilde üretmek için oldukça titiz çalışmaktadır. 2 yıl firma garantisi ve 21 iş günü teslim süresi bulunmkaktadır.

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler