ÜRÜN AÇIKLAMASI

         İnsanların evlerinde kullandıkları koltuk takımlarının seçimi kişiden kişiye göre farklılıklar gösterebilir. Bazı kişiler klasik model koltuk takımlarından hoşlanırken bazı kişiler de daha modern olan koltuk takımlarını kullanmak ister. Ancak hem klasik hem de modern olan tarzda çizgilere sahip olan modellerde bulunur. Bu modellerden bir tanesi de Tappa Koltuk Takımı modelidir. İnter Mobilya'nın imzasını taşıyan bu model salon ya da oturma odasında farklılık yaratmak isteyen kişilerin rahatlıkla tercih edebilecekleri bir modeldir.

         Bej rengi ile dikkat çeken koltuk takımı iki üçlü ve 2 berjerden oluşmaktadır. Koltuk takımının özelliklerinden bir tanesi de kapitone desenidir. Oldukça modern bir görünüm sağlayan kapitoneli deseni ve derinin gösterişli hali koltuğun çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Düğmeli oturma odası takımları arasında yatak olma özelliği ve rahat mekanizması ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

         Firmanın iki yıl boyunca garantisi altında bulunan Tappa Koltuk Takımı modeli tamamen yüksek kalite malzeme kullanılarak üretilmiştir. Ürünün kumaş kalitesi de oldukça iyidir ve kir tutmama özelliğine sahiptir. Özel üretimler de 21 iş günü teslim süresi bulunmaktadır.

TAPPA KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad Chester Yataklı Kanepe
  • 2 Ad Chester Tekli Koltuk

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Chester koltuk takımları için bu kadar çeşitli modelleri siteniz de bulmak beni çok şaşırttı ve mutlu etti. Farklılık arayan herkesin ziyaret etmesi gereken bir online siteniz bulunmaktadır. Bu tarz ürünleri paylaştığınız için teşekkür ederim.

Zeynep Akgül
Ürün Hakkında Yorum Yapın

Fonksiyonel Yataklı : Kapitoneli Tappa Koltuk Takımı

Beni Arayın

Fonksiyonel Yataklı : Kapitoneli Tappa Koltuk Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

74 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

Özellikler

Teslimat ve Montaj

Teslimat Türü


Teslimat Tarihi

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler