ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Evinizi şıklık, konfor ve kalite ile taçlandırmak istiyorsanız bu takım tam size ve evinize layıktır. Diğer yemek odası takımları ile kıyaslandığında oldukça dikkat çekmektedir.

     Müşterilerin isteklerini en iyi şekilde yerine getirdiğini söyleyebilmek mümkündür. Bir takımdan beklenen her özelliği barındırmaktadır. Bu özelliklere ek olarak özel tasarım ürünü olduğu da söylenebilir. Diğer klasik ürünlerden farklı olarak tasarlanan ve kullanıma engel olmayan tasarımı ile görenleri hayran bırakmaktadır.

     Yapımında kullanılan malzemelerin birinci sınıf malzemeler olduğunu da belirmekte fayda var. Uzun süreli kullanımlarda zarar gören mobilyaların hem görseli hem de kullanım şartları eskisi gibi olmamaktadır. Fakat bu takım ile amaçlanan, yıllar sonra bile ilk günkü kullanım şartlarının sunulmasıdır.

     Tamamen ergonomik kullanım şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. İstediğiniz renklerde üretiminin yapıldığı da barındırdığı özelliklerden biridir.

     Bu takımı oluşturan parçalar, vitrin, konsol, dresuar, masa, 8 adet sandalye ve aynadır. Sipariş verdiğiniz takdirde 30 gün içerisinde hazır olması ve evinize kadar teslim edilmesi verilen hizmetler dâhilindedir.

TAÇLI YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Vitrin
  2. Konsol
  3. Dresuar
  4. Masa
  5. 8 Sandalye
  6. Ayna

ÜRÜN HAKKINDA

avangart yemek takımları ... yemek odası modelleri... klasik

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler