ÜRÜN AÇIKLAMASI

Evinizi taçlandırmanızın en kesin ve en mükemmel yolu Taçlı Koltuk Takımı'nı tercih etmeniz olacaktır.

Bu koltuk takımının en temel özellikleri olarak sağlamlık, şıklık, konfor ve kalite sayılabilir. Bu özelliklerin salonlara getirisi hiç şüphesiz ki azımsanmayacak kadar fazladır.

Klasik koltuk takımlarının yanında birçok özelliğe sahip olan bu takım özel tasarım ürünüdür. Tüm mobilyalarımızda olduğu gibi bu modelin bir diğer özelliği de özel atölyelerde yapılıyor olmasıdır.

Tüm parçaların yapımında en kaliteli malzeme ve boyalar kullanılmaktadır. Uzun vadede kullanımlarında bile ilk günkü görüntüye, konfora ve kaliteye sahip olmaya devam eder.

Mobilyaların üretiminde kalite standartlarının üzerinde olmalarına özen gösterilmektedir. Ergonomik kullanım şartlarına uygunluğunun garantisi verilmektedir. Seçimlerini bu mobilya takımından yana kullananlar için tüm isteklerini karşılayacak nitelikte olduğunu da belirmek gerekmektedir.

Bu takımı oluşturan parçalar, 2 adet 3’lü koltuk, 2 adet berjer ve 1 adet orta sehpadır. Siz de bu kaliteden faydalanmak istiyorsanız hemen sipariş vererek evinize kadar teslimatının yapılmasını beklemelisiniz.

TAÇLI KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

2 adet 3'lü koltuk

2 adet berjer

1 adet orta sehpa

klasik koltuk modelleri ... taşlı koltuk takımı... classic koltuk takımları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler