ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Her insan evinin her daim göz önünde olan kısımlarının en güzel mobilyalarla bezenmiş olmasını ve gelen insanların hayranlıkla bakmasını istemektedir.

     Görselinin mükemmelliğine artı olarak konfor, kalite ve şıklığında eklenmesi halinde hayalleri süsleyen yemek odası ortaya çıkmaktadır. Bu özellikler bilinen klasik yemek odası modelleri arasında pek rastlanacak olan özellikler değildir. Fakat Steel Art Yemek Odası isteklerinizi tam anlamıyla karşılayacak tüm özelliklere sahiptir. Tamamen özel tasarımdır ve yapımında kullanılan malzemelerin birinci sınıf malzemeler olduğu da belirtilmelidir. Uzun süre kullanımlarda da memnun kalmanız hedeflenmiştir.

    İnsan sağlığını tehdit eden kalitesiz mobilyaların tam aksine tamamen ergonomik kullanım koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır. Böylelikle en fazla kullandığınız mobilyaların son derece rahat olması ve sağlığınızı tehdit etmiyor olması sağlanmaktadır. Mobilyalar istediğiniz renklerde de üretilebilmektedir.

    Sipariş verirken sevdiğiniz renklere ya da daha çok yakışacağını düşündüğünüz renklere karar vermek sizin elinizdedir. Bu takımı oluşturan parçalar, vitrin, konsol, masa ve 6 adet sandalyedir. Unutmayın, siz de bu kaliteyi hak ediyorsunuz.

STEEL ART YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Konsol
  2. Masa
  3. 6 sandalye
  4. Vitrin

indirim kuponları

metal ayaklı yemek odaları... modern yemek odası...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler