2016 Yılının En Sıcak Modeli : Start Dinlenme Koltuk Takımı

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

2016 Yılının En Sıcak Modeli : Start Dinlenme Koltuk Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

22 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

2016 yılı oturma odalarında rahatlığın en konforlu halini yaşayacağınız kaliteli bir oturum için Start Relax Dinlenme Koltuk Takımı ile sağlayabilirsiniz. Yaşam alanınızda değişikliğe ve majinal bir tasarım düşünüyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir dinlenme koltuğu modelidir. 2 Ad tekli dinlenme koltuğunun birbirine sabitlenmesiyle rahatlığın en ince keyfini yaşayacağınız, relax bir koltuk sağlanmaktadır.

Start Dinlenme Koltuğu iş yaşantınızın her alanında geçirmiş olduğunuz stresli zamanı atlatacağınız en iyi koltuk modeli olarak tasarlanmıştır. İç tasarım iskeletinde kullanılan gürgen ağacı ve mdf malzemelerle ürünün kalitesini en yüksek seviyeye çıkartılmaktadır. Oturum minderinde kullanılan 30 HR dansite sünger ile yumuşak bir oturum sağlanmaktadır.

Start Relax Dinlenme Koltuk Takımın da kullanılan nubuk tarzı temizliği ve bakımı kolay kumaşlarla evinizdeki rahatlığın keyfine varırsınız. İnter Mobilya aracılığıyla modern tasarımlarımızın en iyi şekilde sizlere sunulmaktadır. 2 Yıl firma garantisi ve 21 iş günü teslim süresi bulunmaktadır. Rahatlığın ve konforun tadını çıkartmak isteyenlere özel olarak üretilmektedir.

START RELAX DİNLENME KOLTUĞUNDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad Relax Koltuk

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler