ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Görenleri hayran bırakacak nitelikleri barındıran bu muazzam koltuk takımlarına sahip olabilmek için kalite, şıklık ve konforu barındıran mobilya takımları arayışında olmanız yeterlidir. Çünkü bu özellikleri en iyi şekilde taşıyan bu koltuk takımı isteklerinizi karşılayacaktır. Öncelikle özel tasarım bir ürün olduğunu belirtmekte fayda var.

     Farklılığı tamamen ortaya koyabilmenizin en kesin yolu olarak bu özel tasarım koltuk takımını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Özel atölyelerde üretilmekte olup yapımında en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Böylelikle uzun ömürlü kullanım amacıyla alınan mobilyalar, yıllar sonra bile ilk günkü görünümü ve kalitesiyle kullanıma devam edilebilir. Ayrıca farklı renk ve kumaşlarda da üretimi yapılabilmektedir. İstediğiniz renkte ve kumaşta mobilyaları evinizin en fazla ziyaret edilen kısımlarında görmeniz mümkündür.

     Tamamen ergonomik kullanım koşullarına uygun olarak üretilmiştir. İnsan sağlığına karşı duyarlılığımızın garantisini verebiliriz. Bu koltuk takımını oluşturan parçalar, 2 adet 3’lü koltuk, 2 adet berjer ve 1 adet orta sehpadır.

    Siz de bu kaliteyi evinizde görmek istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.  ( 444 7 880 )

SARMAŞIK KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 adet 3'lü koltuk
  • 2 adet berjer
  • 1 adet orta sehpa
şık koltuk takımları ... en çok satan... harika koltuklar ...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler