ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Evlerinizin en fazla göz önünde olan kısımlarına daha fazla özen gösterilir. Hem aile bireyleri hem de gelen misafirler için en kaliteli ve konforlu ortamı hazır halde getirmek istenir. Bu istekleri tam anlamıyla yerine getirecek diğer yemek odası takımları arasından sıyrılarak dikkat çekmeyi başaran bu takım müşterilerimizin takdirini kazanmıştır. Diğer evlerde bulunan klasik modellerden farklı olarak özel tasarım ürünü olan mobilyalarımız evlerinizde muazzam bir ambiyans yaratacaktır.

     Mobilyaların üretimi için kullanılan malzemeler birinci sınıf olup uzun vadede kullanımların sonucunda da yüzünüzü güldürmesi hedeflenmiştir. Aldığınız takım yıllar sonra bile ilk günkü görüntüsüyle evinizi dolduracaktır. Seçiminizi yaptığınız mobilyalar sevdiğiniz renklerde de üretilmektedir. Yani sergilenen fotoğraflarda gördüğünüz renkler haricinde de seçim yapabilirisiniz. Mobilyaların insan sağlığı için öneminin bilincindeyiz. Bu doğrultuda üretilen mobilyalar ergonomik kullanıma uygun olarak üretilmektedir.

     Sipariş verildiği takdirde 30 gün içerisinde hazır hale gelmektedir ve evinize kadar teslim edilmektedir. Bu takımı oluşturan parçalar, vitrin, konsol, dresuar, masa, 8 adet sandalye ve aynadır.

SARAY YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Vitrin
  2. Konsol
  3. Dresuar
  4. Masa
  5. 8 Sandalye
  6. Ayna

ÜRÜN HAKKINDA

saray yemek odaları ... lüks yemek odaları... klasik yemek odaları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler