ÜRÜN AÇIKLAMASI

SAMANYOLU BEBEK ODASI

Bebek odasında kullanılan renkler bebeğinizin gelişimi açısından çok önemlidir.  Odasındaki renkler bebeğinizin kişiliğinin oluşmasında çok büyük bir etkendir. Bu yüzden renk seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir.

Samanyolu bebek odası renk cümbüşü oluşturan görüntüsüyle alışılagelmiş fikirlerinizi değiştirecek ve bebeğinizin gelişimini destekleyecektir. Samanyolu bebek odası bebeğinize istediğiniz renkte ve ebatta hazırlayacağı odasında güvenle gelişimini tamamlaması için yardımcı olacaktır. Samanyolu bebek odası kullandığı kaliteli malzemelerle de içinizi rahat ettirecek ve sizi kaygılarınızdan kurtaracaktır.

SAMANYOLU BEBEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR
 
> 4 katlı 4 küçük kapılı+ 2 büyük kapılı+ 2 uzun çekmeceli dolap
 
> 2 kapılı dolap + 3 küçük çekmeceli şifonyer + raf
 
> Büyüyen Karyola 
 
> Oyuncak Sandığı 
 

 

samanyolu bebek odası ... ankara bebek odaları... renkli bebek odaları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Merhaba bazı sorularım olacak. 1. Samanyolu bebek odasının fiyatını öğrenmek istiyorum. 2. Taksitli fiyat değişiyormu maksimum ve world kartlara kaç taksit yapılıyor 3. Siz satış yapıyor musunuz 4. Hatayda veya Hatay iskenderunda veya Adanada veya Gaziantepte bayiniz var mı? 5. İnternetten alsak kurulumu kim yapıyor? 6. Beşik büyüyen beşik mi? 7. Beşik büyürken beşikten çekmece veya çalışma masası vb. oluşuyor mu? 8. Eksik parça gönderimi veya kargoda hasarlanan parça hakkında yenisini temin ediyor musunuz?

BURCU EROL
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler