İnter Mobilya

Safran Köşe Takımı


Beğenilerime Ekle

38 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Klasik köşe modelinden, renklerinden sıkılanlar için farklılığı bu Safran Köşe Takımı ile sunuyoruz. Klasik koltuk modellerinin aksine pek çok rengi içerisinde barındıran bu koltuklar ile sadeliği ve renkliliği aynı anda yakalayabileceksiniz. Aynı zamanda koltuk modeli evinizde geniş yer kalacak şekilde tasarlanmış.

    Safran L Koltuk bu kadar az yer kaplaması yanında ayrıca yatak olabilme özelliği ile misafirlerinize daha iyi bir hizmet verebilmenizi sağlıyor. 2 yıl garantili ürünlerimizde koltuktan kanepeye geçiş sırasında sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz.  

    Bu koltuk çok yer kaplamazken baza özelliği sayesinde yer kaplayan eşyalarınızı da bu koltuk altına saklayabilirsiniz. Pek çok koltuk modelinde ayrı ayrı bulunan tüm özel güzellikler Safran Yatak Olabilen Köşe modelinde bir arada toplanmış.

SAFRAN KÖŞE TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 adet köşe
  • 1 adet tekli berjer

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Eşimle yeni evimize geçince tabii ki yeni eşyalar gerekti .Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine İbrahim liye gittik , tabii ki İbrahimlide başka bir mağazaya gittik. Gittiğimiz mağazada umduğumuzu bulamadık . Daha sonrasında rastlantı eseri Şakir beylerle tanıştık . Şakir Bey'in ve satış müdürü Ercan Bey'in bize karşı tutumları , davranışları ve özellikle bizi ikna edebilecek seçenekler sunmaları karar vermemiz de çok önemli oldu .İlk olarak İNCİLAY bej rengi salon takımını aldık . Daha sonra üründen çok memnun kaldığımız için yine İnter mobilyaya gittik. Bu gidişimizde çok daha kararlı bir şekilde fotoğrafları gözüken safran köşe takımını aldık (Ve aynı zamanda şuan üzerinde otururken bu yazıyı yazıyorum) . Pazarcıktaki evimiz amerikan mutfak olduğu için çok yakıştı köşe takımı . Bu yaşadıklarımızı sizlerle paylaşmak istedim. İnter mobilyayı tavsiye ediyorum herkese.

Sinan KABUL

Sayın İnter Mobilya Müdüriyeti, Evliliğe adım attığımız şu günlerde, bir yuvanın kurulmasında en önemli paya sahip olan mobilya seçimi aşamasında büyük umutsuzluklar yaşarken değerli şubeniz olan Gaziantep İbrahimli İnter Mobilya mağazasına ayak basmamızla kara bulutların dağılması bir oldu. Özellikle bize güler yüzü, içtenliği ve tavsiyeleriyle yardımcı olan şubeniz çalışanı sayın Ercan Pekmezci 'ye ayrıca teşekkür ederiz. Birçok beğendiğimiz model arasından son olarak Punto Tv Ünitesi, C model yan sehpa ve Safran model oturma grupları ile evimizin güzelleşeceği konusunda hem fikir olarak mağazanızdan memnuniyetle ayrıldık. Başta Ercan Pekmezci abimiz olmak üzere tüm İnter Mobilya çalışanları ve müdüriyetine teşekkür ederiz. Bundan sonraki zamanlarda mobilya ile alakalı ilk ve son durağımız İnter Mobilya olacaktır. Hayırlı işler dilerim. İyi günler.

Suheda Hayta

Sayın Inter Mobilya Müdüriyeti Konya da Gaziantep de o kadar fazla mobilyacı gezmemize rağmen Gaziantep İnter Mobilya mağazasına girene kadar umutsuzduk. Mağazanızda ki mobilyalarınız bizim zevkimizi yansıtıyor ve çok güzeldi. Özellikle bizimle ilgilenen Ercan Bey'e çok teşekkür ederiz çok güzel ağırladı ve fikirler çok iyiydi. İyi günler bol kazançlar..

Aykut Atar
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler