ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Her insan evinin muhteşem bir görsele sahip olmasını, konforun ve şıklığın birleştiği mobilyalarla bezenmesini ister. Bu isteklerin tamamını en iyi şekilde karşılayabilmek amaçlanarak üretilen yemek odası modellerimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bu mükemmel takım, diğer her mobilya gibi özel tasarım sonucu üretilmiştir.

    Titizlikle, kullanıma engel olmayan tasarımların yapılmasına özen gösterilmektedir. Mobilyaların insan sağlığı üzerindeki etkileri bilinmektedir. Mobilyaların bu etkileri önemsenerek ve ergonomik kullanım koşullarına uygun olarak üretilmektedir. İstediğiniz renklerde satın alma şansı da sunulmaktadır. Yani beğendiğiniz mobilyaları sevdiğiniz renklerle birleştirerek memnuniyetinizi iki kat artırmayı hedeflemekteyiz.

    Mobilyaların yapımında birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılmaktadır. Uzun süreli kullanımlarda da memnun kalmanız sağlanarak görüntüsünün ilk günkü gibi kalması sağlanmaktadır. Bu takımı oluşturan mobilya parçaları, konsol, masa, 6 sandalyedir. Mobilyalara sipariş vermenizin ardından geçen 30 gün içerisinde evinize kadar teslimi yapılmaktadır. Bu mükemmel görüntüye ve konfora sahip olmak istiyorsanız sipariş vermeniz ve 30 gün içerisinde gelecek olan mobilyalarınızın tadınız çıkarmanız yeterlidir. 

ROYAL YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Konsol
  2. Masa
  3. 6 sandalye

ÜRÜN HAKKINDA

özel tasarım mobilya ... yemek odası modelleri... fasülye yemek odası...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler