ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Uykudan uyandığınızda da rüya gibi bir yaşam sürmek istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Bir yatak odası takımından beklenen tüm özellikleri taşıyan mobilyalar, isteklerinizi tam anlamıyla karşılayacak nitelikleri taşımaktadır. Konforlu, sağlıklı ve muhteşem bir görünüme sahip olan bu oda takımı, özel tasarım ürünüdür.

   Her mobilya parçasının birinci kalite malzemeler ile üretildiğini belirtmeliyiz. Böylelikle uzun vadede kullanımların ardından oluşabilecek deformasyonlar kesin olarak engellenmiş olmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak, mobilyalar farklı renklerde de üretilmektedir. Sevdiğiniz renkleri odanızın her yanında görmek istiyorsanız bu hizmet tam da size göredir.

  İnsan sağlığının önemsenerek tasarlandığı bu mobilyaların hepsi ergonomik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Böylelikle sağlık konusunda endişelerinizi yok ederek, rahat ve huzur dolu uyumanız sağlanmaktadır. Beğendiğiniz mobilyaların siparişini vermenizin ardından geçen 30 gün içerisinde hazır hale geleceğinin garantisi verilmektedir.

  Kısa sürede mükemmel tasarımların üretilmesi amaçlarımıza ulaşmış olmaktayız. Siz de eğer bu özellikleri taşıyan bir oda hayal ediyorsanız iletişime geçmeniz ve hayallerinizdeki odanın siparişini vermeniz yeterlidir.

ROYAL YATAK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Gardrop
  2. Karyola
  3. Tuvalet Masası
  4. Tuvalet aynası
  5. 2 Adet Komidin

ÜRÜN HAKKINDA

beyaz ahşap yatak odası... ahşaplı yatak odaları... lake yatak odası...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler