Baba Koltuklu : Ortopedik Roman Koltuk Takımı

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Baba Koltuklu : Ortopedik Roman Koltuk Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

37 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

       Yoğun ve stresli bir yaşam içerisinde hayatın zorluklarıyla uğraşırken kendinizi akşam iş dönüşünde evinizde en rahat hissedeceğiniz odanız da sizi rahat hissettirecek bir koltuk takımını her zaman hayal ederiz ama hep bir eksiklik yada mutsuzluk olabilmektedir. Bu konuda farklı tasarımları ve size özel modelleriyle mağazacılıkta yeni bir trend sağlayan İnter Mobilya sizlere rahatlığın anlamını Roman Koltuk Takımıyla sunmaktadır.

       Roman Koltuk Takımı diğer koltuk takımlarından farklı kılan özel deri görünümlü nubuk tarz kullanılan kumaşı, 38 dansite yumuşak ve elastik oturum süngeriyle günün yorgunluğunu üzerinizde atacağınız bir imkan sunmaktadır.

       Roman Koltuk Takımın da tekli koltukların diğer berjer modellerinden üstün olmasını sağlayan en büyük özelliği özel olarak dizayn edilmesi ve televizyon koltuğu yada babalarımıza özel dinlenme koltuğu olarak tercih edilmesidir. Sade ve şıklığı bir arada bulacağınız koltuk takımı 21 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. 2 yıl ürün garantisi ve rahatlığın paha biçilemez olduğunun garantisi bulunmaktadır.

ROMAN KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad Pufidik 3'lü Koltuk
  • 1 Ad Televizyon Koltuğu

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler