İnter Mobilya

En Beğenilen ; Modern Fonksiyonel Ceviz Orta Sehpa Çeşitleri

  • 825

Renkler

Beni Arayın

En Beğenilen ; Modern Fonksiyonel Ceviz Orta Sehpa Çeşitleri hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

18 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Ev ziyaretlerinde misafirlere en çok oturma odasını veya salonları kullandırırız. Mutfaklar, daha ziyade kadınların kendi aralarında sohbet ettiği ve yemek telaşının yaşandığı yerlerdir. Bu nedenle özellikle salon ve oturma odalarına aldığımız dekoratif veya yan mobilya ürünlerini azami dikkat ederek seçeriz. Bu seçimlerde uygun fiyat, görsellik, sağlamlık ve işlevsellik ön plandadır.

   Retro Ekru Ceviz Orta Sehpa, Oturma Grupları veya Salon Takımları'na yan ürün olarak tercih edilebilecek ender ürünlerdendir. Dekorasyonda İşlevsellik Tekniği kullanılarak üretilen Retro Ekru Ceviz Orta Sehpa, ıvır zıvır malzemelerin konduğu çift çekmecesiyle ev hanımlarının ilgi alanına rahatça girebiliyor. Estetik bir stille tasarlanan ince bel tarzı, görsel anlamda fark oluşturmuş.

   İnter Mobilya tarzını temsil edecek kalitede üretilen Retro Ekru Ceviz Orta Sehpa, 2 yıl garantili olup, 21 gün içinde teslimatı yapılmaktadır.

RETRO EKRU CEVİZ ORTA SEHPA PARÇALARI

  • 1 adet orta sehpa gövdesi
  • 2 adet çekmece
  • 4 adet sehpa ayakları

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler