İnter Mobilya

Rengarenk : Cıvıl Cıvıl Rainbow Yemek Odası

Takım İçeriği Değiştir
Konsol 1 x 3784 TL
Masa 1 x 3432 TL
Sandalye 4 x 440 TL
Bench 1 x 1144 TL
Toplam 10120 TL

Renkler

Beni Arayın

Country Tarzı : Avangarde Rainbow Yemek Odası hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

21 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Konsol 3784 3784
Masa 3432 3432
Sandalye 440 1760
Bench 1144 1144
Tv Ünitesi 5720 5720
Takıma Ekle
Takıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

       Konforlu ve klasik oturma grubu veya klasik ve modern tarzı bir arada harmanlayarak country tarzın farklılığını ortaya sunan ürünümüz Rainbow Yemek Odası takımımız, farklı renklerin uyum içinde bulunması ile oluşturulmaktadır.  Bir masa ve birkaç sandalyeden oluşan sıradan yemek takımları ile kıyaslanamayacak güzellikte tasarlanan kaliteli ürünlerimiz, yemek bölümünüzün diğer evlerden çok daha farklı güzellikte olmasını sağlamaktadır.

       Masa ve sandalyelerin yanı sıra oldukça şık bir benç ile birleştirilen tasarımımızda oldukça modern bir görüntü oluşmaktadır. Ayrıca normalden daha kalabalık arkadaş gruplarınızı ağırlarken sandalye arama ve insanları masaya sığdırma derdi ile uğraşmadan, kullanışlı taburemizde misafirlerinize yer açabilirsiniz. Odanızın renklerine uygun olarak tasarlanan Rainbow Yemek Odası takımımızdaki koltuk ve bench seçenekleri için de renk ve desen seçeneklerini de dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz.

      Uygun fiyatlar ile özel sipariş üzerine çalışan mobilya şirketimizde, tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti altındadır. Müşterilerimizin konforunu ve evlerinin renklendirilmesi amacıyla ürettiğimiz ürünlerimizden sipariş edilmesi halinde ürünlerin hazırlık ve teslim süresi için verilen toplam süre 30 gün olmaktadır. 

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler