ÜRÜN AÇIKLAMASI

       Konforlu ve klasik oturma grubu veya klasik ve modern tarzı bir arada harmanlayarak country tarzın farklılığını ortaya sunan ürünümüz Rainbow Yemek Odası takımımız, farklı renklerin uyum içinde bulunması ile oluşturulmaktadır.  Bir masa ve birkaç sandalyeden oluşan sıradan yemek takımları ile kıyaslanamayacak güzellikte tasarlanan kaliteli ürünlerimiz, yemek bölümünüzün diğer evlerden çok daha farklı güzellikte olmasını sağlamaktadır.

       Masa ve sandalyelerin yanı sıra oldukça şık bir benç ile birleştirilen tasarımımızda oldukça modern bir görüntü oluşmaktadır. Ayrıca normalden daha kalabalık arkadaş gruplarınızı ağırlarken sandalye arama ve insanları masaya sığdırma derdi ile uğraşmadan, kullanışlı taburemizde misafirlerinize yer açabilirsiniz. Odanızın renklerine uygun olarak tasarlanan Rainbow Yemek Odası takımımızdaki koltuk ve bench seçenekleri için de renk ve desen seçeneklerini de dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz.

      Uygun fiyatlar ile özel sipariş üzerine çalışan mobilya şirketimizde, tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti altındadır. Müşterilerimizin konforunu ve evlerinin renklendirilmesi amacıyla ürettiğimiz ürünlerimizden sipariş edilmesi halinde ürünlerin hazırlık ve teslim süresi için verilen toplam süre 30 gün olmaktadır. 

RAİNBOW YEMEK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Konsol
  • 1 Ad Yemek Masası
  • 4 Ad Sandalye
  • 1 Ad Bench
2016 yemek odaları ... avangarde yemek odaları ... country yemek odaları ...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler