ÜRÜN AÇIKLAMASI

         Geceleri uykunuza keyfi katacak yatak odanızda yer alan Rainbow Yatak Odası takımı, evinizin adeta en güzel yeri haline gelecek. Yatak, dolap, şifonyer, aynalı komidin gibi ürünlerden oluşan rainbow yatak odası takımındaki ürünleri rahat ve kullanışlı olmasıyla dikkat çekmektedir. Kişilerin taleplerine göre değişiklik gösterebilen dolap ünitelerinde katalog görsellerinde yer aldığı gibi sürgülü kapı veya normal kapı da kullanılabilmektedir.

          Kaliteli malzemeden üretilen Rainbow Yatak Odası takımımız, birbirini tamamlayan renklerin uyum içinde uygulanması ile üretilmektedir. Örneğin siyah ve kırmızı renkleri beraber kullanarak yatak odası için gereken gizemli ve mistik havayı katarak ortamın oldukça farklı bir havası olması sağlanmaktadır.

          Uyumak vücudu dinlendirmesi ve kişiyi ertesi güne hazırlaması açısından büyük önem teşkil etmektedir. Uyunan yerin rahat ve kaliteli bir alan olması, aynı şekilde uyku kalitesini de artıracaktır. Eğer evinizin en güzel yerini yatak odası olmasını isterseniz bizlerle kolayca iletişime geçebilir ve gönlünüze göre bir yatak odası yaratabilirsiniz. Sipariş vermeniz halinde 30 gün içinde siparişleriniz teslim olacak ve yatak odanız baştan yaratılacaktır.

 

RENKLİ RAİNBOW YATAK ODASI TAKIMIN'DA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Gardrop
  • 1 Ad Karyola ( 160x200 )
  • 1 Ad Tuvalet Aynası
  • 2 Ad Komodin

 

 

ÜRÜN HAKKINDA

kumaşlı yatak odaları ... avangarde yatak odaları ... renkli yatak odaları ...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler