İnter Mobilya

Gökkuşağı Modeli : Rainbow Koltuk Takımı

Takım İçeriği Değiştir
Toplam 4140.00 TL

Renkler

Beni Arayın

Renkli Lukens Ayaklı : Avangard Rainbow Koltuk Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

20 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
3'lü Kanepe 2760 2760
Takıma Ekle
Tekli Berjer 1380 1380
Takıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

     İsminden de  anlaşılacağı üzere tasarladığımız en renkli ve en keyifli ürün seçeneğimiz olan Rainbow Koltuk Takımı, birden fazla renkteki kumaşların bir arada uyum içinde bulunduğu en keyifli oturma grupları ürünlerinden olmaktadır. Birbirinin tamamlayıcı ve kontrast renklerin kullanılarak oldukça farklı tasarımların ortaya çıkarıldığı Rainbow Koltuk Takımı ürünümüzde, odanın canlı ve renkli bir hava olmasını isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

     Rainbow Koltuk Takımı modelini sipariş etmeniz halinde, sizler için özenle ve en kaliteli malzeme kalitesi ile üretilerek tarafınıza teslim süresi 30 gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda 2 yıl garantimiz altında bulunacak olan Rainbow Koltuk Takımı kullanılan kumaş kalitesiyle, oldukça kolay şekilde temizlenebilmektedir. Gökkuşağı renklerinin bir arada kullanılarak tasarlanması evinizin havasını değiştirmektedir.

     Firmamız bünyesinde üretilen tüm ürünler için çalışma prensibimiz özel sipariş şeklinde belirlenmektedir. Bu yüzden ancak 30 gün içerisinde teslim sağlayabilmekteyiz ancak, garanti ediyoruz ki beklediğiniz 30 gün sonunda, evinizin değişen ve size keyif katan havasının yüksek kalitedeki ürünlerimiz ile sağlanmış olması, beklediğinize değeceğini kanıtlayacaktır.

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler