İnter Mobilya

Modern ve Şık Yemek Odası : Queen

Takım İçeriği Değiştir
Toplam 7744.00 TL

Renkler

Beni Arayın

Lake Queen Kırmızı-Beyaz Yemek Odası Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

56 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Konsol 3200 3200
Takıma Ekle
Masa 2720 2720
Takıma Ekle
Sandalye 456 1824
Takıma Ekle
Tv Ünitesi 5104 5104
Takıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

      Gün içerisinde evlerin en fazla kullanılan kısımlarından birisi yemek odalarıdır. Temel ihtiyacımız olan yemek yemek için gün içinde en az üç kere masa başında toplanılır. Bu denli göz önünde olan bir odanın mobilyaları da göze hitap etmelidir. Bu isteklerinizin tam anlamıyla karşılayacak olan bu mükemmel yemek odası takımı, şıklığı, konforu ve kalitesiyle dikkat çekmektedir.

      Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu takım da özel tasarım ürünüdür. Fark yaratmak istiyor ve seviyorsanız bu mobilyalar tam size göredir. Takımların her parçasının yapımı için kullanılan her malzeme birinci kalite ürünlerdir. Bu sayede uzun vadede kullanımların sonucu olarak oluşabilecek sorunlar engellenmiş olmaktadır. Mobilyaların insan sağlığı üzerindeki öneminin bilincinde olup üretim yapılmaktadır. Tüm parçalar ayrı ayrı ergonomik kullanıma uygun şartlarda üretilmektedir. Mobilyalar isteğiniz doğrultusunda farklı renklerde de hazır edilmektedir. Sevdiğiniz renkleri odanızın şıklığı ile birleştirmek elinizde.

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Yemek masası + orta sehpayı çok begendim. fiyatını öğrenmek istiyorum.. Kıbrıstayım fakat tarzınızı çok begendim. Tüm ev esyalarımı Türkiyeden getirtmeyi düşünüyorum (oturma grubu,yatak odası takımı vs) toplu alımlarda ve nakit ödemede ne gbi kolaylıklar yapıyorsunuz? Bir de yeriniz nerde acaba??

Müsteyde Yücebaş

Bu yemek odası şuan evimin en güzel odasını yaratmış durumda.. Internette yaptığımız araştırmalar sonucu hem zevkimize hem de gönlümüze hitap eden eşyalara Inter Mobilya'nın sitesinde ulaştık. İlk başlarda gözümüzü çok korkuttular. Sonuçta eşyalar tır ile Kıbrıs'a gönderilecekti. Eşimle dedik ki bir gidip görelim nasıl bir yer, eşyaların kalitesi nasıl güvenebilir miyiz? Önce telefonda görüştükten sonra çıkıp G.Antep'e gittik. Bizi Şakir Bey karşıladı. Samimiyeti, güler yüzü, işindeki ciddiyeti çok hoşumuza gitti. Koltuk takımları hem her zevke hem de her bütçeye uygun ve çok kaliteli. Gönlümüz rahat oradan ayrıldık. 2. Gidişimde evimin A'dan Z'ye tüm eşyalarını aldım. Hiçbir problem yaşamadım. Şimdi İnter Mobilya'nın Kıbrıs'ta bir evi bizim de G.Antep'te güzel dostlarımız var. Tüm İnter Mobilya ekibi harika insanlar. Her şey için teşekkürler !

Müsteyde Yücebaş
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler