ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Konforun, lüksün ve kalitenin egemen olduğu bir yatak odası tasarımı, herkesin hayallerini süslemektedir. Yalnızca size özel bir tasarım ürünü olan bu oda takımı, tüm isteklerinize tam anlamıyla karşılık verecek niteliktedir. Üretimi için kullanılan tüm ürünlerin hepsi birinci kalite malzemelerdir. Bununla birlikte uzun vadede kullanımlar için ilk günkü görünümü ve kullanımı sağlayabilmesi amaçlanmıştır. Ayrıca beğendiğiniz takımlarının istediğiniz renklerde de üretimi mümkündür. Bu sayede sevdiğiniz renklerle bezenmiş bir odada her sabah gözlerinizi açabilirsiniz.

     Bir yatağın insan sağlığı üzerindeki etkileri konusunda son derece bilinçliyiz. Bu sebeple mobilyaların üretimi yapılırken, insan sağlığına uygunluğu test edilerek siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

     Konforu tam anlamıyla yaşatmak adına ise, tüm mobilya parçaları ergonomik kullanım koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Verdiğiniz siparişlerin 30 gün içerisinde hazır hale geleceğinin garantisini vermekteyiz. Böylelikle kısa sürede tüm detaylarıyla mükemmel bir hizmet sunmayı başarmak olan hedefimize ulaşmaktayız.

     Teşhir ürün fiyatımız kampanya dahilinde %30 indirimli olup, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır. Teşhir dışı siparişleriniz normal fiyat üzerinden olup, 21 gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır.

QUEEN MDF-LAKE YATAK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Gardrop
  2. Karyola
  3. Tuvalet Masası
  4. Tuvalet Aynası
  5. 2 Adet Komidin
mdf yatak odası ... lake yatak odası... queen yatak odası...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Mükemmel tasarım modeliyle ve farklı seçenekleryle yatak odasının en özel yer olduğunu bize bir daha göstermiş oldu. Beyazın maviyle buluşturan bir renk seçimini bizlere sunan İnter Mobilya ailesine çok teşekkür ederim. Ayrıca ürün satış sonrası destekleri ve ilgilerinden ötürü de sevkiyat destek bölümüne de çok teşekkür ediyorum.

Sevda
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler