İnter Mobilya

Queen Chester Oturma Odası

Takım İçeriği Değiştir
Queen Oturma Grubu 1 x 4250 TL
Toplam 4250 TL
İzlemeye Al

Beğenilerime Ekle

26 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Queen Oturma Grubu 4250 4250

ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Yaşam alanlarında klasik tarzdan vazgeçmeden modern dokunuşlara da yer açmak isteyen kişilere hitap eden Queen Oturma Grubu, içerisinde yer alan parçaların arasındaki uyum ve tekilliğin son derece profesyonel biçimde harmanlanması ile birlikte beğeni kazanmayı başarmakta. 

    İki adet iki kişilik kanepenin yanı sıra bir adet berjere sahip olan Queen Oturma Grubu, son derece kaliteli kumaşlardan üretilmesinin yanı sıra sizlerin belirleyebileceği renk çeşitleri ile de kullanım sırasında tam kapsamlı bir memnuniyeti içerisinde barındırmakta.

    İnter Mobilya farkı ile en uygun fiyatlar ile ulaşabileceğiniz oturma grubu, sizi ve ailenizi uzun yıllar boyunca keyifli bir ev hayatına götürecek kilit rolü üstlenmeyi başaracak.

    Kampanya dahilinde yapılan indirim teşhir ürünlerimiz için geçerli olup, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

QUEEN KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 adet üçlü kanepe
  • 1 adet berjer

Ürün Hakkındaki Yorumlar

İnter mobilya'ya kaliteli bir oturma grubunu bizlere sunduğu için çok teşekkür ederim. Quenn oturma grubu rahatlığı sevenler için kaçırılmayacak bir takımdır. Modern tarzı sevenlere duyurulur.

nuray

Merhabalar ; Kararsız kaldığımız seçmekte zorlandığımız oturma grubunu almamızda karar vermemizde yardımcı olan Ercan Bey'e teşekkürler

Cihangir Başaran
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler