Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Orta Sehpa 750 750

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Yaşam alanlarında kullanılan yan ürünler daha ziyade dekoratif eksen etrafında tercih edilmekte olup, işlevselliği ikinci planda olan ürünlerdir. Orta sehpalarda bu kategoride değerlendirilebilir. Şıklık ve estetik görünüm ön plandadır.

   Queen Orta Sehpa, saydığımız bu özellikleri tam karşılayan bir orta sehpadır. Normalin dışında tasarlanan üçlü ayak yapısı, sehpa kenarının bir tarafında uygulanan farklı tasarım ve bir orta sehpada kullanılabilecek en keskin renk olan kırmızı lake boya ile Queen Orta Sehpa, orta sehpa segmentinde en üst sıralarda yer almaktadır. Queen Yemek Odası masasıyla aynı tasarıma sahip olmasından dolayı salonlarda iyi bir ikili oluşturabilmektedir.

   İnter Mobilya güvencesiyle 2 yıl garantili olan Queen Orta Sehpa, teşhir ürün fiyatımız kampanya dahilinde indirimli olup, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır. Teşhir dışı siparişleriniz ise normal fiyat olan 1620 TL üzerinden olup; 21 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

QUEEN ORTA SEHPA PARÇALARI

  • 1 adet orta sehpa

ÜRÜN HAKKINDA

Kırmızı Lake Orta Sehpa... Orta Sehpa ... Modern Orta Sehpa...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler