İnter Mobilya

Queen Berjer

  • 1.425

Beğenilerime Ekle

44 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Oturma odası ve salon gruplarının tamamlayıcısı olan tekli koltuklar arasında günümüzde rahatlık arayan kullanıcıların en çok tercih ettikleri Queen Berjer yer almaktadır. İnter Mobilya güvencesi ile özel imalathanelerde hazırlanan ve insan sağlığı açısından zararlı hammaddeler içermemesine özen gösterilerek hazırlanan Queen Berjer farklı kişisel seçimlere göre tasarlanabilmektedir.

    Kullanıcının seçeceği renk ve kumaş dokusu ile bezenerek sunulan bu ürün, ortalama 30 gün içerisinde tamamlanarak sahibine iletilmektedir. Gelişen teknoloji ve kullanılan özel ürünler sayesinde kalite konusunda asla ödün verilmeden standartların daha üstünde bir çıta ile çalışılmakta ve evlerin her köşesinin güzelleştirilmesine aynı zamanda da rahatlık ve konfordan vazgeçmeden istenilen görünümün elde edilmesine olanak sağlanmaktadır.

 Teşhir ürün fiyatımız kampanya dahilinde % 40 indirimli olup, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır. Teşhir dışı siparişleriniz normal fiyat üzerinden olup 21 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler