En Uygun ; Köşe Koltuk Takımı L Modelleri Ve Fiyatları

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

En Uygun ; Köşe Koltuk Takımı L Modelleri Ve Fiyatları hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

30 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Yaşam alanlarımızda evlerin neredeyse her odasında istenen rahatlık ve görsel güzelliğe verilen önemle, en yoğun satın aldığımız mobilya gruplarında son yıllarda en çok köşe takımları ilgi görüyor. Köşe takımlarında kullanılan L koltuk modelleriyle odanızın atmosferini değiştiriyoruz. Aynı zamanda odanızın da köşeli olması arka kısımlarda boşluk bırakmayarak farklı modellerle yaşam alanınıza uygun kombinasyonlar oluşturulabiliyor.

   Puzzle Köşe Takımı, oda uzunluğu düşünülerek çoklu değişkenlik özelliği ile en tarz köşe takımı olma özelliğini yakalıyor. Kullanılan kumaş sürtünme katsayısı düşünülerek üretilmiş üst sınıf üründür. Arkalıklarda kullanılan süngerler diğer süngerlere göre katsayıları ve esneklikleri yüksek ve konfor hissi sağlayan bir yapıya sahiptir. Puzzle L Koltuk Takımı, uç kısımlardaki sehpalar ile eşyalarınızı koyabilmeniz için özel tasarlanmış.

   Köşe takımı L koltuk modellerinde öncü olan İnter Mobilya kalitesiyle 2 yıl garantili olan Puzzle Köşe Koltuk Takımı, sipariş vermeniz halinde 21 gün içinde evlerinize teslimatı yapılmaktadır.

PUZZLE KÖŞE TAKIMI MODELİ PARÇALARI

  • 1 adet köşe takımı
  • 4 adet kırlent (2 büyük 2 küçük)

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler