ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Mobilya tasarımcıları, üzerinde çalıştıkları mobilya grubunu tasarlarken ürünün sağlamlığı yanında yaşam alanına farklı bir esinti vermesi için de göze hoş gelen zarif ürünler çıkarmaya çalışırlar. Yatak Odası Takımı, Genç Odası veya Çocuk Odası Takımlarına göre daha göz önünde olan Yemek Odası Takımı tasarım ve zarafet açısından ister istemez biraz daha önemseniyor. 

   Punto Yemek Odası, zarif görüntüsüyle bu iddiamızı desteklemektedir. Masa ve sandalyelerde kullanılan retro ahşap ayaklar, sandalye arka dayanak kısımlarındaki rahat ve geniş tasarım, masa ve sandalyelerin muhteşem uyumu ve konsol - ayna kombinasyonuyla Punto Yemek Odası, en beğenilen yemek masaları arasına girmeyi hakediyor.

   İnter Mobilya kalitesiyle üretilen Punto Yemek Odası, 2 yıl garantili olup, 21 gün içinde teslimatı yapılmaktadır.

PUNTO YEMEK ODASI PARÇALARI

  • 1 adet ahşap masa
  • 1 adet 4'lü retro masa ayakları
  • 6 adet ahşap sandalye
  • 1 adet konsol
  • 1 adet 4'lü konsol ayakları
  • 1adet ayna

ÜRÜN HAKKINDA

Modern Punto Yemek Odası... Punto Ahşap Yemek... Estetik Yemek...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Gaziantep’ten sıcak bir günaydın, Biz bugün yeni güne çok rahat ve mutlu uyandık. Sebebi aylardır süren mobilya alışverişimizi içimize sinerek tamamlamış olmamız. Nişanlım ve ben mobilya alışverişi için öylesine yorulmuştuk ki… Aradığımız modern tarzı hiçbir satış temsilcisine açıklayamaz, aylardır 4 ayrı şehirde gezdiğimiz mağazalara girdiğimiz gibi şöyle dolaşıp çıkar hale gelmiştik. Gezdiğimiz mağazalar arasında 3 şey sadece İNTER’de vardı. 1-Bizim anladığımız, 'gerçek modern' trendleri yansıtan bir kreasyon 2-Kendi kardeşleri gibi gören, müşteri memnuniyetini herşeyden önce tuttuğuna ilk andan itibaren emin olduğumuz bir satış temsilcisi (Teşekkürler Ercan Bey :) ) 3-Bizim evimizi anlamaya çalışan, yılların deneyimiyle bize tasarım trick’lerini paylaşan, uzman sanat, mimari ve tasarım ruhu olan bir ekip… Böyle olunca biz de 2 saatte yatak odası, yemek odası, oturma grubu aksesuarlar derken her şeyi gönül rahatlığıyla aldık ve çıktık. Ekrem TEKİN / Endüstri Mühendisi

Ekrem Tekin

İnternetten yapmış oldugumuz araştırmalar sonunda kendi kafamızda tasarladıgımız mobilyaları sadece İnter Mobilyada rastlayabildik. Eşimle gidip sadece bir gezelim demiştik şu anda alma fikrimiz yoktu, ama Gaziantep İnter Mobilya şubesinde başta satış müdürü Ercan Bey'in gerçekten samimiyeti, ilgisi ve ikna kabiliyeti ile harika bir salon takımı sahibi olduk. Bütün mağaza çalışanlarına güleryüzü ve ilgisi nedeniyle teşekkür ederiz

Arif&Ebru Yılmaz

Yakın zamanda gerçekleşecek olan düğünümüz nedeniyle mobilya bakmanın vakti gelmişti. Açıkçası kafamız biraz karışık ve nerden başlayacağımızı bilemez durumdayken tesadüf eseri öğrendiğimiz bu müstesna müessese ve bu müessesenin çok sıcakkanlı satış müdürü Ercan Bey sayesinde her şey çok kolay ve bir o kadar profesyonel gerçekleşti. Sonsuz teşekkürlerimizi bir borç bilerek herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Hüseyin Sıddık Soybay
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler