ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Televizyon seyretme oranıyla diğer modern ülkelere göre daha üst sıralarda oluşumuz, günün büyük çoğunluğunda gözlerimizim üstünde olduğu tv ünitelerini, tasarım ve dizayn açısından diğer mobilya ürünlerine göre bir üst segmente taşıyor. Öyle ki tasarım harikası Tv üniteleri, bazen televizyon seyretmenin önüne geçiyor. Hal böyle olunca, mobilya tasarımcıları yeni modeller üretmede birbiriyle yarışıyor.

   Alt ve yan üniteyle beraber televizyonun muhteşem uyumu ortaya Punto Ahşap Tv Ünitesini çıkarmış. Alt ünite, zarif tasarımıyla ortalıkta gereksiz eşya bırakmazken yan ünitede, farklı bir kombinasyon kullanılarak, sehpa, raf ve dolabı aynı üründe estetik bir şekilde buluşturulmuş. İnter Mobilya kalitesini ve saygınlığını gördüğünüz Punto Ahşap Duvar Ünitesini müşterilerini sabırsızlıkla bekliyor.

   İnter Mobilya garantisi ve zerafetiyle beğeninize sunduğumuz Punto Ahşap Yaşam Ünitesi, 2 yıl garantili olup, 21 gün içinde teslimatı yapılmaktadır.

PUNTO AHŞAP TV ÜNİTESİ PARÇALARI

  • 1 alt ünite
  • 1adet alt ünite altı 
  • 1 adet sehpa
  • 1 adet tek gözlü dolap
  • 1 adet 2'li raf
Modern Punto Ahşap Tv... Punto Duvar Ünitesi... Ahşap Ceviz Punto...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Sayın İnter Mobilya Müdüriyeti, Evliliğe adım attığımız şu günlerde, bir yuvanın kurulmasında en önemli paya sahip olan mobilya seçimi aşamasında büyük umutsuzluklar yaşarken değerli şubeniz olan Gaziantep İbrahimli İnter Mobilya mağazasına ayak basmamızla kara bulutların dağılması bir oldu. Özellikle bize güler yüzü, içtenliği ve tavsiyeleriyle yardımcı olan şubeniz çalışanı sayın Ercan Pekmezci 'ye ayrıca teşekkür ederiz. Birçok beğendiğimiz model arasından son olarak Punto Tv Ünitesi, C model yan sehpa ve Safran model oturma grupları ile evimizin güzelleşeceği konusunda hem fikir olarak mağazanızdan memnuniyetle ayrıldık. Başta Ercan Pekmezci abimiz olmak üzere tüm İnter Mobilya çalışanları ve müdüriyetine teşekkür ederiz. Bundan sonraki zamanlarda mobilya ile alakalı ilk ve son durağımız İnter Mobilya olacaktır. Hayırlı işler dilerim. İyi günler.

Suheda Hayta

Sayın Inter Mobilya Müdüriyeti Konya da Gaziantep de o kadar fazla mobilyacı gezmemize rağmen Gaziantep İnter Mobilya mağazasına girene kadar umutsuzduk. Mağazanızda ki mobilyalarınız bizim zevkimizi yansıtıyor ve çok güzeldi. Özellikle bizimle ilgilenen Ercan Bey'e çok teşekkür ederiz çok güzel ağırladı ve fikirler çok iyiydi. İyi günler bol kazançlar..

Aykut Atar

Merhaba, Öncelikle mobilya = avangarde anlayışının hakim olduğu Gaziantep'te başka tarz mobilyalarında bulunduğunu bizlere hatırlatan ve ilimizde bu konuda öncü olan İnter Möble ailesine gerek kendim gerekse eşim adına teşekkür ederim. TV ünitesi almak amacıyla gittiğimiz mağazalarında bize odamızı baştan aşağıya değiştirmemize vesile olmaları ile yaptıkları işte ne kadar vizyon sahibi ve iddialı olduklarının göstergesiydi. Ayrıca ilgi ve alakasını eksik etmeyen Sn. Ercan Pekmezci ve Sn. Suat Bayram ayrıca teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Barış Onur Ayalp
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler