Fonksiyonel Mekanizmalı : Relax Pralin L Koltuk Takımı


Beğenilerime Ekle

42 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

       Spor tarz 2016 tasarımlı köşe koltuk takımları modern çağın tarzına sahip kişilere özel fonksiyonel olarak üretilen Pralin Köşe Takımı kullanım ve rahatlığıyla ön plana çıkmaktadır. Mavi rengin görsel tonlarında kullanılan renklerin ahşap ayaklarla uyumu takıma ayrı bir hava ve şıklık katmaktadır.

       Pralin Köşe Koltuk Takımı fonksiyonel yatak olma mekanizması ve kullanılan süngerin kalitesi oturma odasındaki yaşam kalitenizi artırmaktadır. Bu tarz ince ahşap torna ayak modelleriyle zarifliğini ön plana çıkartarak oturma odalarınız için de konforlu bir  L koltuk takımı olabilmektedir. Evde televizyon keyfi yapmanın rahatlığını hissedeceğiniz bir köşe grubu modelidir.

      Koltuk takımının sırt bölümlerinde kullanılan dayanma yerleri kişinin köşe koltuğa  rahat oturumuna göre ayarlanmaktadır. 35 dansite sünger kullanılarak pufidik ve ortopedik bir oturum sağlanmaktadır. Döşemesinde kullanılan nubuk tarz kumaş, temizliği ve kullanımı kolay olması, temizliğe düşkün bayanlar için rahat bir kumaş türüdür. Pralin Köşe Takımı özel tasarımlar ile üretilerek 21 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. 2  yıl firma ve ürün garantisi bulunmaktadır.

PRALİN KÖŞE KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad 3'lü Modül
  • 1 Ad 2'li Modül
  • 1 Ad Köşe Modül
  • 1 Ad Puf

indirim günleri 2016

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler