İnter Mobilya

2016 Modern Çizgisiyle : Pralin Televizyon Ünitesi


Beğenilerime Ekle

40 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

       2015-2016 yılının ahşap ve ceviz mobilya tutkusu üretici firmaları ve mağazacıların farklı, çekici, modern ve tasarım harikası modellerin arayışına sürüklemektedir. Sportif tasarımların cazip hale geldiği cevizin mükemmel görüntüsüyle Pralin Duvar Ünitesi oturma odanızın ışığını değiştirmektedir.

       Pralin Tv Ünitesi yaşam alanlarınızın en can alıcı renklerini ahşap mobilyanın canlılığı ile kombin edilmesi kalitenizi en üst seviyeye çıkartmaktadır. Yere yakın alt  dolap tasarımında kullanılan füme cam çekmece modülü ile üst dolap modülü hem kullanış açısından hem de televizyonunuzla uyum sağlayabilmektedir. İnter Mobilya ile yaşamınızda sizi etkileyecek ve televizyon keyfinizi elden bırakmayacağınız model ve konseptleri bir arada görebilirsiniz.

       Oturma odalarınızda rahat bir yaşam alanı sağlamak isteyenlere özel olarak tasarlanan Pralin Televizyon Ünitesi geniş alanda sinema keyfi yapmak için mükemmel kalitede bir modelimizdir. Fonksiyonel hareketli alt modül sayesinde evinizde istediğiniz şekilde kullanma özgürlüğünü size sunmaktadır. 21 iş günü içerisinde evinizi süsleyebilir ve 2 yıl firma garantisi ile rahatlığın tadını çıkartabilirsiniz.

PRALİN CEVİZ TELEVİZYON ÜNİTESİNDE BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Tv Blok
  • 1 Ad Camlı Blok
  • 1 Ad Topal Ayak
  • 1 Ad Üst Kapaklı Blok
  • 2 Ad Üst Raflı Blok

2016 indirim kuponları

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler