Doğal Ahşap Kaplamalı Pralin Yemek Odası


Beğenilerime Ekle

24 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

        Modern evlerimizin yaşam alanlarında minimalist tasarımlar kullanılarak yemek odalarımız da rahatlık ve konforun bir arada bulunduğu Pralin Ceviz Yemek Odası takımı gösterilmektedir. Ceviz yemek odası konseptlerinde farklılığı hissetmek isteyenlere özel bir çizgisi ve ahşabın doğallığı sizi içine çekmektedir.

        Pralin Ceviz Yemek Odası konsept olarak mdf üzerine hindistan cevizi kaplama modeli kullanılarak modern yaşamın ince çizgilerini sizinle paylaşmaktadır. 2016 yılının en çok tercih edilen yemek odası modelleri arasında bulunmaktadır. Dekoratif seçeneklerle zarifli ve kullanılabilirliği ön planda tutmak için sade bir konsol, kapalı vitrin ve masa ile sınırlı kalmaktadır. Doğal ahşabın cevizle düetini en derinden yaşadığını evinizde hissedebilirsiniz.

        Pralin Ceviz Yemek Odası takımın da kullanılan malzeme doğal ahşap olduğundan dayanıklı ve temizlik bakımından da rahat bir üründür. Özel tasarım olarak üretilen bu yemek odası, sipariş verildiği takdirde  30 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır.

 

PRALİN CEVİZ YEMEK ODASIN'DA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Konsol
  • 1 Ad Vitrin
  • 1 Ad Yemek Masası
  • 6 Ad Sandalye

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Online mobilya alışveriş siteleri arasında ürünler hakkında bu kadar net ve açıklayıcı bilgiler vererek tanıtmanız, biz müşterilerin daha iyi anlamasını sağladığınız için çok teşekkür ederim. Bu tarz yazıların her üründe bulunması büyük bir başarının göstergesi ve emeği olarak görüyorum. Sitenizde başarılarınızın devamını diliyorum.

Gülten Bayraktar
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler