İnter Mobilya

2016 Tasarımı : Pralin Ceviz Yatak Odası


Beğenilerime Ekle

23 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Pralin Yatak Odası  modern konseptler arasında ahşap ile ceviz rengin dansını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Doğal  ahşap desenleri kullanılarak farklı tasarım ürünleri arasında yerini almıştır. Yatak odasın da ceviz rengin hakimiyetini sevenler için özel olarak tasarlanmaktadır.

     Pralin Yatak Odası takımının gardrop tasarımın da kullanıcının en yoğun hangi bölümleri kullandığı hesaplanılarak üretime geçilmiştir. Gardrop içerisin de aydınlatıcı sensörlü led ışıkların görselliği ve askı ve triko bölümlerinde geniş yer alanları kullanılması da bu ürünü seçmeyi cazip kılmaktadır. Karyolanın yerden yüksek ahşap ayaklarının tasarımı ve deri kapitone başlığı ile odanızın havasını değiştirmektedir. Takım içerisinde odanızın geniş dizaynına uygun şekilde tuvalet aynasına ek olarak şifonyer de üretilmektedir.

     2016 yılına özel olarak tasarlanıp üretime sunulan Pralin Yatak Odası Takımı 21 iş günü çerçevesinde siz müşterilerimize teslim edilmektedir. 2 yıl firma garantisi bulunan bu özel ürünü İnter Mobilya aracılığıyla evlerinizde kullanabilirsiniz.

PRALİN YATAK ODASI TAKIMIN'DA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Gardrop
  • 1 Ad Karyola
  • 1 Ad Tuvalet Aynası
  • 2 Ad Komodin
  • 1 Ad Şifonyer

mobilya kampanyaları

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler