Farklı Tasarımlı Şık Yemek Odası : Pescado

Takım İçeriği Değiştir
Konsol 1 x 3960 TL
Masa 1 x 2992 TL
Sandalye 4 x 431 TL
Bench 1 x 854 TL
Toplam 9530 TL

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Fasulye Şeklinde Kıvrımlı Yemek Odası Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

49 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Konsol 3960 3960
Masa 2992 2992
Sandalye 431 1724
Bench 854 854

ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Modern tasarımlardan hoşlananlar ve yemek odaları küçük ebatlarda olanlar adına Pescado Yemek Odası takımı küçük ebatlara sahip olan model tasarımlarda bir yemek odası takımı olmaktadır.

    Farklı renk dokularının bir arada kullanılması ise oluşturulan mobilya gruplarını tercih edenler adına çok özel bir tasarım olan yemek odası beyaz, vizon ve turkuaz renklerinden oluşmaktadır. Modern tasarımlar kullanarak yemek odalarını dekore etmek isteyenler tercihlerini küçük ebatlı dekoratif takımlarından yana yapabilmektedir. Fasulye şeklinde olan masa, turkuaz renklerde olan bench ve sandalyelerden oluşan takım tamamen modern çizgilerden oluşmaktadır. Sade ve yalın tasarımlardan oluşan takım küçük odalar için ideal ve ergonomik olmaktadır. Çok fazla parçadan oluşmayan takımda yer alan parçalar; bir adet küçük ebatlarda olan konsol, 1 adet fasulye biçiminde olan masa ve 6 adet sandalye olmaktadır.

    Üç renk kombinasyonuna sahip olan takımda yer alan renkler ve parçaların ebatları değiştirilebilmektedir. Yemek odasında yer alan mobilyaların ebatları küçük olduğundan dolayı çok yer kaplamamakta ve odaların ferah olmasını sağlamaktadır.

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Merhabalar İyi Çalışmalar ; Gaziantep INTER mağazanızı bugün arkadaşlarım için 16:00 saatlerinde mobilya bakmak için ziyaret ettik. Amacımız sadece bilgi edinip çıkmaktı yalnız bir oturma grubu, tv ünitesi, bir salon takımı yemek masası, yemek konsolu ile mağazanızdan çıktık. Gaziantep INTER de satış müdürü olan Ercan Pekmezci başta olmak üzere mağazanızda çalışan tüm çalışanlar bizleri güler yüzü ve hoş sohbetleriyle çok memnun ettiler. Bu güler yüz ve mağazanızdaki ürünlerin şıklığı bizleri çok etkiledi. Satış Müdürünüz Ercan Pekmezci samimiyeti ve ilgisiyle gönüllerimize taht kurup güvenini bizlere kazandırdı. Bu güzel satış politikanız, kaliteden ödün vermemeniz, mağaza çalışanlarınızın samimiyeti ve güler yüzü, özellikle Ercan Bey'in ilgisi, alakası ve samimiyeti için arkadaşlarım ve şahsım adına çok teşekkür ederim. Gaziantep Üniversitesi Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi Medya Danışmanı Ayberkhan AYDEN

Ayberkhan AYDEN

Güler yüz, samimiyet, özveri, güven her şey bu mağazada her şey. Artık mağaza gezmekten bıkmıştım İnter Mobilya imdadıma yetişti. Sunduğu modeller sunduğu imkan ve ödeme kolaylıkları fiyat menüsü ile artık ilk ve son mobilya markam oldu. Sayın Ercan Beyi de söylemeden geçemem. Bizi orada tutan güzel insan. Samimiyetin verdiğin fikirler ve sağladığın güven için sana sonsuz teşekkürler. Bize mağazayı evimiz gibi hissettirdin. Herkese tavsiyem olacak İnter Mobilya herkese. Her şey için teşekkürler güzel insanlar her şey için sonsuz teşekkürler. Daimi müşteriniz ve tavsiye edeniniz olacağım.

Mustafa BALÇIN
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler