İnter Mobilya

Rahat Oturumlu : Özel Tasarım Nice Köşe Takımı

Takım İçeriği Değiştir
Toplam 3747.00 TL

Renkler

Beni Arayın

Kampanyalı : Pufudik Nice Köşe Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

58 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi


Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Köşe Modülü 4312 4312
Takıma Ekle
Puf 300 300
Takıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

      Köşe takımları birçok kişinin evinde tercih ettiği koltuk tipleri arasındadır. Çoğu zaman koltuk koyacak çok geniş yer olmamasından ve alanı daraltmamasından dolayı tercih edilen köşe takımları bazen de sadece şıklığı ve rahat kullanımı için tercih edilir. İnter Mobilya tarafından üretilen Nice Köşe Takımı ikinci madde de olduğu gibi az yer kaplayacağı için değil çok daha şık bir görüntüsü olduğu ve rahat olduğu için tercih edilen modellerdendir.

      Sıradan köşe takımlarına göre daha büyük olan köşe takımının bir tane de büyük bir pufu bulunuyor. Köşe takımına birleştirilerek kullanılabilen puf istendiği takdirde sehpa olarak da kullanılabiliyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan köşe takımının koltuklarının bir tanesinin yan kısmı ahşap olarak üretilmiş. Bu alanda yine sehpa olarak rahatlıkla kullanılabilir.

      Kaz tüyü kumaşı ve büyük minderleri ile dikkat çeken köşe takımı kullanıldığı alanın havasını değiştirerek çok daha ferah ve güzel bir hava katmış. İnter Mobilya güvencesi ile üretilen ürünün iki yıl boyunca firma garantisi de bulunuyor.

ÜRÜN HAKKINDA

Özellikler NİCE KÖŞE TAKIMI
Takım İçeriği 4 parçadan oluşmaktadır. Yönü isteğe göre üretilebilir.
Kumaş Türü A sınıfı temizlenebilir ithal kumaş kullanılmıştır.
Kumaş Bakımı Kumaş ılık su ve saf sabun ile kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Kesinlikle kimyasal kullanılmamalıdır.
Fonksiyonellik -
İskelet Malzemesi 15 MM OSB ve gürgen ağacı kullanılmaktadır.
Minder Yumuşaklığı (Dansite) Oturumu yumuşaktır.
Oturum Minderi Malzemesi 35 Dansite HR cnc sünger kullanılmaktadır.
Dayanma Minderi Malzemesi (Varsa) Ürünün sırt minderleri silikon ve kırpıntıdan oluşmaktadır.
Ayak Malzemesi Ahşap olup kurutulmuş gürgen ağacı kullanılmaktadır.
Demonte Parçalar Tüm parçalar monteli gönderilir.
Ölçüler Genişlik (cm) Derinlik (cm) Yükseklik (cm)
Deri Kol 2'li 158 96 68
Ahşap Kol 2'li 198 95 68
Köşe 152 95 68
Puf 158 65 42

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Merhaba, Gaziantep'teki mağazanızdan az önce çok içimize sinen bir alışveriş yaptık. Gaziantepli olmama rağmen mağazayı internet üzerinden keşfettim. Zaten internette etraflıca araştırma yapmıştım ancak ziyaret ettiğim ilk mağaza Inter Mobilya oldu. İyi ki ziyaret etmişim çünkü umduğumdan çok fazlasını buldum. Öncelikle bizimle olan müthiş iletişimi ve kafamızdaki bütün soru işaretlerini netleştirdiği için Ercan Bey'e ve güler yüzü için de Şakir Bey'e çok teşekkür ederim. Ercan Bey karşılama, tanıtım, pozitif yönlendirme konularında müthişti. İkna kabiliyetinden bahsetmeme bile gerek yok. Gaziantep'te bu kalite ve tarzda modern mobilyaları bu fiyatlara alabileceğimizi asla tahmin etmezdim. Markaya ve bizimle bu kadar ilgilenen mağaza yetkiliniz Ercan Bey'e çok ama çok teşekkür ediyorum. İlk gördüğüm mobilyaları aldığıma hala inanamıyorum:). Eminim evimizde çok güzel görünecekler. Deniz ve Erhan AYTEKİN çiftinden Inter Mobilya'ya sevgilerle...

Deniz ve Erhan AYTEKİN

Köşe takımı aldım ve çok memnun kaldım çalışan arkadaşlar çok iyiler ve anlayışlılar böyle kaliteli hizmet verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Murat Kızılaslan

Uzun süredir almak istediğim bir köşe takımı için ciddi bir kafa karışıklığı yaşıyordum. Inter Mobilyaya gidip Ercan Bey ile tanışana kadar. İsabetli tespitleri ve doğru yönlendirmesi ile gönül rahatlığıyla evime en uygun koşe takımını aldım. Beni bu kafa karışıklığından kurtardığı için Ercan Bey'e teşekkur ederim. Inter Mobilyayı tüm dostlarıma tavsiye edeceğim. Iyi günler

Mehmet Reşit Polat

Sevgili inter mobilya, ilk defa kurumsal bir firmaya sevgili diyerek başladım. 1,5 ay sonra düğünümüz var. Ve düğün öncesi mobilya alışverişi için artık son kararımızı vermiştik. 2 farklı yerden evi döşeyecektik. Bir arkadaş son bir inter mobilyaya da bakın isterseniz dedi. Bizde vakit var yapacak işimiz yok diyerek öylesine gittik. Dükkana girdigimiz ilk anda Ercan Abi (abi diyorum bir insana bu kadar çabuk kan ısınmaz bizimki hemen ısındı ) tüm fikirlerimizi altüst etti. Başka yerden karar verdiğimiz herşeyi bıraktık. Herşeyi inter mobilyadan aldık. Hani herşeyi bıraktım. İçimize sinerek aldıgımız mobilyadan da, duydugumuz güven de çok farklı. Ercan Abi'nin sıcaklığını hiçbir zaman unutmayacağım kesin. Mobilya almak için de, gönlü güzel bir insanla tanışmak içinde İnter Mobilyaya gelinir. Herşey için teşekkürler Dr. Ali Sönmez Gaziantep

Dr. Ali Sönmez
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler