İnter Mobilya

Lake Boyalı : Tasarım Modeli Neva Yatak Odası

Renkler

Beni Arayın

Lake Boyalı : Tasarım Modeli Neva Yatak Odası hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

49 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Evinizin en özel bölümü olan yatak odalarında İnter Mobilya sizleri her zaman şaşırttığı gibi 2016 yılına özel olarak da harika modelleri ile  sizleri şaşırtmaya devam etmektedir. Neva Yatak Odası Takımı modern görünümü ve sadeliği ile sizleri kendine büyüleyecektir. Renk olarak yatak odalarında açık renkler  kullanılarak  odanızın içerisinde  ferahlık sağlanması  ve gün ışığını en iyi şekilde yansıtması planlanmıştır.

Neva Yatak Odası Takımı modelin de kullanılan ince ayrıntılar hemen göze çarpmaktadır. 3 kapak modelinde raylı sistem kullanılarak odanızda geniş bir alan yaratmaktadır. Gardrop içerisindeki aydınlatma ve kullanım kolaylığı sağlamak adına triko ve takım elbise bölümleri ayrı şekillerde  dizayn edilmektedir. Tuvalet aynası ve komodinler de bombeli bir tasarım kullanılması ve yerden yüksek ahşap ayak tasarımı göz alıcı bir modernlik yaratmıştır.

En ince ayrıntılara kadar düşünülen Neva Yatak Odası Takımı evinizin en özel bölümünü canlandırırken huzuru ve mutluluğu da bir arada yaşayabileceksiniz. 21 iş günü içerisinde evinizin odasını süsleyebilirsini. 2 yıl firma garantisi ve rahatlığınızı tadını hissedebileceksiniz.

NEVA YATAK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Gardrop
  • 1 Ad Karyola
  • 1 Ad Tuvalet Masası
  • 1 Ad Tuvalet Aynası
  • 2 Ad Komodin
  • 1 Ad Şifonyer

yatak odaları 2016

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler