Ahşap Pencereli 2016 Stili : Neris Koltuk Takımı

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Ahşap Pencereli 2016 Stili : Neris Koltuk Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

28 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Oturma odaları yaşam alanımızın en çok vakit geçirip, huzur bulduğumuz bir yaşam sahası olduğu için modern ve rahat bir oturma grubu seçilmektedir. 2016 yılına özel olarak tasarlanan modeller hem işlevsel hem de pufidik bir rahatlığa uygun olarak konsept edilerek üretilmektedir. Yeşil rengin turkuaz coşkusu tonu ile ekru renk kumaşın uyumu evinizde ferahlık sağlamaktadır.

Neris Koltuk Takımı özel tasarımı ve çekici görselliğiyle yaşam alanınızda farklılık yaratmak isteyenler için modern çizgisiyle sizlere hitap etmektedir. Ev hanımlarının en önemli titizliği temizlik olduğundan, hem yerden yüksek hem de temizliği kolay, silinebilir tay tüyü yada nubuk tarzı kumaş kullanılmaktadır. Fırınlanmış ahşap kullanılarak dayanıklı ve uzun ömürlü bir koltuk takımı ile evinizde konforu hissettirebilirsiniz.

Neris Oturma Grubu'nun iskelet yapısında kullanılan gürgen ağacı hem oturum esnekliğini hemde dayanıklılığını en üst seviyeye çıkartmaktadır. 36 dansite sünger kullanılarak oturma odanızda yumuşak bir oturum ile kaliteli bir ürün ortaya çıkartılmıştır. Özel tasarım modeli olarak 21 iş günü teslim süresi ve 2 yıl İnter Mobilya ürün garantisi bulunmaktadır.

NERİS KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad Modern Kanepe
  • 2 Ad Tekli Koltuk

kampanya günleri

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler