Pufidik ve Ortopedik : Müzikli Navy Köşe Takımı

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Pufidik ve Ortopedik : Müzikli Navy Köşe Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

49 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

       Yaratıcı bakış açısı ile tasarlanan ürünlerin arasında yer alan Navy Köşe Takımı ürünümüz, dar alanda dahi oldukça kaliteli bir oturma alanı yaratmayı başaran ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Oldukça geniş ve rahat olarak dizayn edilmiş olan Navy Köşe Koltuk Takımı pufidik ve ortopedik dokusuyla oturma odalarınız da yumuşaklığı ve huzuru beraberce hissedebilirsiniz. Katalogumuzda yer aldığı üzere, beyaz ve krem tonlarında üretilse dahi hiçbir şekilde leke tutmayan kumaş teknolojisi ile üretilen, ve kolayca temizlenebilen Navy Köşe Takımımız, dar alanda geniş fikirler yaratıyor.

       Navy Köşe Takımı'nı diğer köşe gruplarından ayıran en büyük özellik iç dizaynınına özel olarak tasarlanan odanız da müziği rahat dinlemek adına ses sistemi yerleştirilmiştir. Fonksiyonel özelliklere sahip köşe takımının rahatlığı sizin iyi bir dinlenmeye sahip olmanızı sağlamaktadır.

       Özel tasarımlarla üretilerek sizlerin kullanımına sunulan Navy Köşe Takımı odanızdaki yerini alması 21 iş günü sürmektedir. Uzun ve meziyetli bir süreçten geçerek oturma odanızın vazgeçilmesi olmaktadır. Fonksiyonel takımımızın 2 yıl firma garantisi ve yüzünüzde gülümseme garantisi vermektedir.

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler