Geniş Kesim : Rahatlığın Gözdesi Navy Koltuk Takımı

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Geniş Kesim : Rahatlığın Gözdesi Navy Koltuk Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

30 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Modern çizgileri evinde taşımak isteyenlerin tercihleri olarak, kontrast renkler ile tamamladığımız 2016 yılının konseptini hissettiren Navy Koltuk Takımı ürünümüz, tamamen kişilerin evlerinde hissedeceği huzur ve rahatlık ön planda tutularak üretilmektedir. Salonlarınız da geniş ve rahat kesim koltuklardan hoşlanan ailelere özel ve marjinal bir koltuk takımı olarak piyasa çıkarılmaktadır.

     Evinizin salonunda estetiğe ve kaliteye önem veriyorsanız mutlaka denemeniz gerek hem opsiyonel hemde oturum tahatlığıyla vazgeçilmeziniz olmaya aday bir konseptir. Navy Koltuk Takımı farklı çizgilerini yansıttığı ahşap kasa üzerinde lukens ayak tasarımıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bir mobilya'dır. Farklı konsept ve tasarımlarıyla İnter Mobilya rüyalarınızın hep bir adım ötesinde hizmet edebilmek adına yeni ürünler geliştirmektedir.

     Ev hanımlarının en çok önem verdiği koltuk temizliği ve iç mekan temizliği konusunda tüm isteklerinizi karşılayabileceğiniz bir koltuk takımı'dır. Navy Koltuk Takımın'da kullanılan ithal kumaşlar, iç dizaynında kullanılan ahşap ve süngerler kaliteli malzemelerden üretilmektedir. 21 iş günü teslim süresi ve 2 yıl ürün garantisi bulunmaktadır.

NAVY KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad Modern 3'lü Koltuk
  • 2 Ad Modern Tekli Koltuk

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler