Müşteri Yorumları (Sayfa 1)
 • Ali Sarı

  Merhaba;
  Ortalama 2 aydır Gaziantep ve bölgesinde mobilya bakıyoruz sektörde çok üstad tanıdım ve çaylarını/kahvelerini içtim.Hepsine emeklerinden ve zaman ayırdıkları için çok teşekkürler.Ama İnter Mobilya'da Ercan üstad var..Ercan üstad bir koltuk alalım diye girdik evin hepsini değiştirtti bize.Bir insan bu kadar müşterisini ikna/etkileme ile satış yapar.Güleryüzlüğün ve samimiyetin çok teşekkürler Ercan Üstad.
  Saygılarımla ...

 • Emrah Demrli

  İnter mobilya'ya mobilya bakmaya gittik.Çok hoş modeller vardı ama bitürlü karar verememiştik.Şakir bey bizle çok ilgilendi ama yine karar veremedik..Sonrasında Ercan Bey ilgilenmeye devam etti çokta sabır gösterdi ve içimize sinen bi takıma karar vermemize de vesile oldu..Kafamızdaki soru işaretlerini sildi, Ercan Bey'e çok teşekkür ederiz...

 • Yalçın Yıldız

  Almış olduğum köşe oturma grubumuz geldi. Kalite ve işçilik için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel ilgi alaka ve kaliteli bir mağaza...Bunun yanında Ercan Pekmezci Bey'e çok çok teşekkür etmek istiyorum.İyi çalışmalar dilerim aynı çizginizi daha yükseklere çıkarıp çıtayı hep yüksek tutmanız dileğiyle...

 • Cem Şerafettinoğlu

  Birgün önce aklımızda yokken bir bakmak için mağazaya girip aldığımız koltuk takımından ve mağaza müdürü Ercan Bey'in olağanüstü eğlenceli alışverişimizden bahseden bir mail atmıştım. Bugünde dün gözümüze takılan bir koltuk takımını içimize sinerek,
  Ercan Bey'in artarak devam eden hoş sohbeti ve misafirperverliği sayesinde satın aldık. Evimize alacak birşey kalmadığından artık eşi dostu buraya getirerek görüşeceğiz mağaza müdürü Ercan Bey'le.

 • Metin Hasgül

  Birçok mağaza gezip dolaştık.Ercan Bey sağolsun gerekli ilgiyi göstererek hem karar sürecimizde hemde fiyat noktasında gerekeni yaparak bizi büyük bir dertten kurtardı.Ercan Bey'in pozitif tavrı bize süreklilik sağlayacak.

 • Mehmet Yıldırım

  Merhaba,
  Ben Mehmet Yıldırım.Dün firmanızdan bir oturma grubu aldım.Yeni işyeri ve yeni dizayn , konseptiniz ile ve bunla beraber yeni modelleriniz çok güzellerdi.
  Oradaki satış müdürünüz Ercan Pekmezci Bey ile görüşerek bir mobilya aldım.Gerçekten sıcaklık ve gösterdiği alakadan ötürü şahsen ve bizzat Ercan Bey'e çok teşekkür ediyorum.Çok memnun kaldım gördüğümüz alakadan ve nezaketten dolayı.Teşekkür ederim.

 • Aydın Bağcı

  Günlerden cumartesi evimize mobilya bakmaya çıkmıştık.Tesadüf İnter Mobilya'ya girdik Ercan Bey'le tanıştık bize verdiği fikirle evimize oturma koltuğu aldık. Bize gösterdiği ilgiden ve samimi davranışından çok memnun kaldık.Muhteşem dekor gitmeniz gereken bir adrestir. Ercan Bey'in profesyonel yaklaşımı ve yardımıyla alışverişimizi yaptık

 • Serhat Özer

  Uzun süredir İstanbul ‘da yaşamış biri olarak , sene başında Gaziantep’e geldiğimde oturma grubu almak için bir çok yere girip çıkmama rağmen , mağazanız satış müdürü Ercan Bey’in sıcak yaklaşımı sayesinde yeni oturma grubunu hemen satın aldık.
  Kendisine sizin nezdinizde teşekkür eder , iyi çalışmalar dilerim...

 • Tolga Toprakçı

  Satış müdürünüz,
  Sn.Ercan Pekmezci’nin şahsıma ve aileme gösterdiği nazik misafirperverliği,ürün tanıtımları,ilgi alakası için teşekkür ederim.

 • Serdar Kandemir

  Merhabalar,
  Yaklaşık bir aydan fazla bir zaman önce firmanızdan TV Ünitesi, köşe takımı ve yemek masa sandalyesi siparişi verdim.Çok net hatırlamıyor olsam da sanırım 3 hafta önce teslim aldım ve kullanıyorum..
  Öncelikle taahhüt edilen zamandan önce teslim edildiği için emeği geçen herkese çok tesekkür ederim.
  Genel olarak kullanılan malzeme ve ürünlerin kalitesinden oldukça memnunum,umarım uzun süre sorunsuz ve rahat bir şekilde kullanabilirim.
  Verdiğiniz hizmet ile ilgili olarak genel olarak bir sorunum olduğunu söyleyemem,sadece iki konuyu belirtmeden geçmek istemedim.Şöyle ki ;
  1-Paketleme ve ambalaj sırasında lütfen biraz daha dikkatli olmanız gereklidir.Ambalajlama sırasında açık bırakılan en küçük kısımlar taşıma sırasında çizilme ve ezilme tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor.Benim köşe koltuk ayaklarının köşeleri oldukça çizilmişti zira tamamen açıkta kalmış paketleme sırasında.
  2-Nakliye konusu ise bence çok onemli bir sorun..Merkeze kadar nakliyeyi kabul ettiğinizi ama sonrasında alıcının sorumlu olduğunu belirtiyorsunuz ki bu çok yanlış bir uygulama.Eşyalar ne kadar fazla hareket eder ise zarar görme şansı o kadar fazla olur.Bu nedenle öncelikle merkez bölgelerin neresi olduğunun netleştirilmesi gerekir.Sonrasında ise merkezden uzaklığına gore ilave bir nakliye ücreti müşteriden talep edebilirsiniz.Bu durumda kapıya kadar teslim size ait olmuş olur.Burdan kapı derken kastettiğim evin kapısıdır (Evin dış kapısı değildir.)Zira benim eşyalarım binanın önüne bırakıldı ve nakliye tarafından terk edildi.Neyse genel olarak verilen hizmetten memnun olduğum icin ve sorun çıkarmak istemediğim icin bu konuyu çok uzatmak istemiyorum.

  Her ne şikayetim yada isteğim olduğunda her zaman yorulmadan ilgi ile yardımcı olan & çözüm bulmaya çalışan ve elinden geldiğinin fazlasını yapan Şeyda Hanım’a ayrıca tekrar tekrar teşekkür ederim.Özellikle nakliye & teslim sırasında çok gergin bir hava oluşmasına rağmen beni sakinleştirip kısa sürede çözüm bulmaya çalışmasının da ayrıca takdir edilmesi gerekir diye düşünüyorum.
  Tekrar teşekkür ederim.
  Selamlar.
  İstanbul

Toplam 199 mesaj var.
1 2 3 .... 18 19 20
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.