Müşteri Yorumları (Sayfa 1)
 • Ebru Baran

  Oncelikle şunu belirtmeliyim ki ürün seçimi konusunda inter mobilyaya girene kadar çok kararsizdim. Bizimle mağazada Ercan bey muhattap oldu. Tam olarak ne istediğimi anlayıp ona göre şık ve konforlu ürünler seçtik. Ürünlerimiz tam tarihinde ve beklediğimiz sekilde teslim oldu. Güleryüzü ve fiyat konusundaki yardimlarindan dolayi Ercan beye ayrıca teşekkür ederiz...

 • Selçuk güneri

  Başka ilden Gaziantep’e alışveriş değil de, sadece ve sadece mobilyalar hakkında ön fikir edinme amacıyla gitmişken bir çok mağazaya baktık, ta ki inter mobilyaya girip Ercan beyle tanışana kadar, güler yüzü ilgisi bilgisi ile o anda amaçlar tamamen alışverişe döndü ve mobilyalarımızı gönül rahatlığı ile aldık ve çıktık. Tabi bunun yanında inter mobilyanın model çeşitliliği ve şıklığını da yadsımamak gerek. Teşekkürler.

 • Zehra Karatekeli

  Ürününüz tek kelimeyle harika işçilik çok güzel emeğinize sağlık :)

  İstanbul

 • Zeliha Zebil

  Şeyda Hanım herşey için çok teşekkür ederim.Her detayda , her aşamada bana yardımcı oldunuz .Çok memnun kaldım sağolun .
  Almanya

 • Ertuğrul Karadayı

  Sevgili İnter Mobilya.Bu akşam Batıkent'teki mağazanıza oturma odasına üçlü koltuk bakmak fikir almak için uğradık. Mağazanızın sunumu ve özellikle müdürünüz Ercan Bey'in ilgisi ile Duru koltuk Takımı'nı aldık çıktık. Bizi kandırıp bu takımı sattığınız için size ve Ercan Bey'e çok teşekkür ederim :)
  Saygılarımla...

 • İbrahim Kemal Özer

  İnter Mobilya olarak profesyonel yardımlarınız için teşekkür ederim .Özellikle Ercan Bey'in doğru ürün alma konusundaki yönlendirmesinden dolayı ayrıca memnuniyetlerimi sunarım.

 • Soner Eğri

  Gaziantep İnter Mobilya mağazasında sayın Ercan Bey'e bize gostermiş olduğu ilgi için ve profesyonel yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Mustafa Kılıç

  Selamlar öncelikle Mustafa Kılıç ben. Bir eğitim kurumunda yöneticiyim.Yaklaşık 13 yıllık evliyim.Mağlum ya ''Gaziantep'te en fazla 10 yıllık süreyi doldurduktan S
  sonra tekrar yeni ev eşyası alma gereksinimi duyuyor insan. Modern çağa ayak uydurmak tabiri caizse ikinci bahar yaşamak mı denir.Bilmiyorum ama...Yaklaşık 1 aydır evide yeni taşıdığımız için yatak odası takımı bakıyorduk. Gaziantep'te ortalama 25-30 civarında mobilya mağazalarına baktık.Bir sabah tesadüfen İnter Mobilya'ya uğradık eşimle.İnter Mobilya'nın satış müdürü yanılmıyorsam Ercan Pekmezci Bey bizi güleryüzlü bir şekilde karşıladı.Bizlerde yaklaşık 1 aydır yatak odası takımı arıyoruz bulamadık bi de buraya bakalım dedik. Gerek ürün yelpazesi ,ürünün kalitesi gerekse Ercan Bey'in samimi ilgisinden dolayı doğru kaliteli ve uygun ürünümüzü bulduk. Ürün siparişimizi verdik, gönül rahatlığıyla evimize döndük.
  İnter Mobilya'ya bu samimi karşılama ve fiyat konusunda yardımlarından dolayı teşekkürü bir borç bilir.İyi çalışmalar dilerim.

 • Pınar Karakaş

  Abimin düğün hazırlıkları için Gaziantep'te birçok mağaza gezdik, alışılmış sıradan mobilyalar, kalitesiz ancak fiyatı şişirilmiş ürünler, ilgisiz personeller derken ciddi anlamda gerilmiştik. Gayriihtiyari girdiğimiz İNTER MOBİLYA ile ve ilk andan itibaren ilgi alaka ve sıcaklığıyla bizi karşılayan Ercan Bey'le tanıştık, mağazayı gezdik ürünleri inceledik, uzun sohbetler ettik ve gerçekten müşteriye yaklaşım ilgi alaka olarak Ercan Bey gibi bir müdürle karşılaşmamıştık, ürünler zaten bi hayli kaliteli, farklı..
  Mağaza sahibide bir o kadar müşteriye yakın, anlayışlı insanlar olunca mağazadan eli boş çıkmak mümkün değildi..
  Abimin neredeyse tüm evini dizdik, kombin esnasında Ercan Bey'in ve mağaza sahibinin fikir ve ilgisi ile karar verebildik. Çok mutlu bi şekilde ayrıldık mağazadan. Tüm samimiyetimle ev kuranlara, yenileyenlere tavsiyemizdir.
  Öğretmen Pınar Karakaş.

 • Tuncay Kayalı

  İnter Mobilya salon takımı alışverişimizde gerek mobilya seçenekleri gerek ödeme kolaylığı sağlayan satış müdürü Ercan Bey'in yardımlarıyla çok iyi bir alışveriş yapmış olduk :)İlgileri için çok teşekkür ederiz.

Toplam 209 mesaj var.
1 2 3 .... 19 20 21
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.