2016 Yılının Yıldızı Tekerlekli Elektrikli Köşe Koltuk Takımı


Beğenilerime Ekle

20 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

        Tek bir ürünle birçok amaca hizmet etmesini sağlayabilecek fonksiyonel ürünleri arıyorsanız İnter Mobilya tarafından üretilen oldukça fonksiyonlu bir ürünümüz olan Motorlu Köşe Koltuk Takımı'na kesinlikle göz gezdirmelisiniz. İşlevsel tasarımı sayesinde kalabalık ailelerin kullanılabileceği bir köşe koltuk takımı, dilerseniz ise anında oldukça geniş bir yatağa çevrilebilen konforlu bir yatak olarak kullanılabilmektedir. Özellikle evi çok geniş olmayan kişiler tarafından oldukça kullanışlı ürünler kategorisinde ilk sırada olan bu motorlu köşe takımımız, kalabalık arkadaş gruplarınızı veya aile yakınlarınızı ağırlarken işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

        Yer kısıtlaması olan evlerde kullanılması büyük avantajlar sağlayan Motorlu L Koltuk Takımımız, odada bir koltuk yanı sıra yatak bulundurulması gereksinimini ortadan kaldırarak iki amaca da hizmet etmektedir. Her zamanki gibi tüm ürünlerimizde kullanılan kaliteli ve leke tutmaz kumaşlar ile üretilen motorlu köşe takımı, çok fonksiyonlu olduğu için adeta hayat kurtarıcı olan bir ürün niteliğindedir.

        Eğer küçük ve dar bir eve sahipseniz ve misafirleriniz evinizden eksik olmuyorsa, hem koltuk hem de yatak olarak kullanılabilen Motorlu Köşe Koltuk Takımının siparişini anında vererek, kalabalık yaratan ayrı koltuk ve yataklara veda edebilirsiniz.Sipariş verildikten 21 iş günü sonrasında evinizin kapılarını misafirlerinize korkmadan açabilirsiniz. 2 yıl ürün ve firma garantisi bulunmaktadır. 

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler