ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Osmanlı  tarzı yaşantının tarihi esintilerini evinizin yatak odasında hissetmek isteyenlere özel olarak tasarlanan klasik tarz takımlardan hoşlananlara özel Mira Yatak Odası Takımı sizleri beklemektedir. Gürgen ağacına özel olarak usta ellerin hayat vermesi ve osmanlı figürleri kullanılarak işlenen klasik bir yatak odasında aradığınızı herşeyi bulabilirsiniz.

    Mira Yatak Odası takımını klasik yatak odaları modellerinde ayıran en büyük özellik modern avangarde ve country tarzını da içerisinde bulundurmasıdır. Altın varak işlemeli figürler odanızın havasını ve görselliğini değiştirmektedir. Karyola başlığının özel işlemeli kapitone desenleri ve yerden yüksek geniş kesim üretilmesi rahatlığın sonsuza dek süreceğini hissetmenizi sağlamaktadır.

    Mira Yatak Odası Takımı 6 kapaklı klasik modellere istinaden daha kullanımı rahat bir çizgi konsept yaratabilmek için 3 ad raylı kapak sistemi uygulamaktadır. Orta kapak üzerinde işlemeli bir boy aynası yerleştirilmiştir. İç dizaynın kullanımı size özel olarak tasarlanmış ve fonksiyoneldir. Bu ihtişamlı yatak odasına sahip olmak isteyen kullanıcılarımızın 30 iş günü teslim süresini sabırsızlıkla beklemesi gerekmektedir.  

MİRA YATAK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Gardrop
  • 1 Ad Karyola
  • 2 Ad Komodin
  • 1 Ad Şifonyer
  • 1 Ad Dresuar

ÜRÜN HAKKINDA

klasik yatak odaları ... avangarde klasik yatak odaları... modern klasik yatak odalari...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler