Fonksiyonel ve Ortopedik : Magic Relax Dinlenme Koltuğu

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Fonksiyonel ve Ortopedik : Magic Relax Dinlenme Koltuğu hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

23 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Oturma odaları'nın yaşamımızda ayrı bir özelliği ve manevi bir yeri vardır. Araştırmacıların bile uzun yıllar araştırdığı ama nedenini pek bulamadığı oturma odaları, rahatlığın ve keyifin en büyük gizemi işin tüm stresini atıp, tüm açıklığıyla huzur bulduğumuz tek mekan olmasıdır. Oturma odalarında en büyük rahatlığı hissedeceğiniz modern çizgisi ve fonksiyonel olarak tasarlanan Magic Relax Dinlenme Koltuğu'dur.

Magic Relax Dinlenme Koltuğu işlevsel özellikleri ve yerden yüksek metal ayaklarıyla hem kullanımı rahat hemde oturma odanızın temizliğinde size kolaylık sağlamaktadır. Çok ergonomik ve kullanışlı yapısı hem oturum, dinlenme koltuğu ve yatak olabilme avantajını bir arada sunmaktadır. Koltuğun iskeleti profil ve kontradan üretilerek, 35 dansite HR sünger ile birleştirilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

İkili kanepe modeliyle evlerinizde daha ferah bir ortamda huzurlu yaşam alanı sağlamaktadır.Kollarda ve yaslanmalarda kaburga mekanizma kullanılmıştır. Bu özel mekanizmalarla koltuk; dinlenme ve yatak olma özelliği kazanır. Özel üretim tasarımı ile 21 iş günü teslim süresi bulunmaktadır. Rahatlığın ve yüzünüzdeki mutluluk nedeni ile 2 yıl firma garantisi bulunmaktadır.

2016 indirim günleri

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler